reklama

przydatne i ciekawe linki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2011' rozpoczęty przez 87zabka, 26 Maj 2010.

1. 87zabka

87zabka Fanka BB :)

Witam stworzylam ten temat poniewaz nigdzie niema przydatnych i fajnych linkow w jednym miejscu chcialabym zeby byly tu wkejane linki dotyczace ciazy interpretacji wynikow podczas ciazy albo jakichs stronek gdzie mozna sie zapisac i w czasie ciazy dostaje sie paczuszki (kiedys gdzies takie linki widzialam ale niemoge juz ich znalesc)
    aha i prosilabym wszystkie dziewczyny ktore beda podawaly jakies linki zeby pisaly co na nich jest lub do czego one sa wtedy innym kobietkom latwiej bedzie znalesc to czego szukaja mam nadzieje ze wszystkim spodoba sie temat i bedzie sie rozwijal :-)

oj widze ze tu pusto wiec bede pierwsza znalazalam dzis fajna stronke z fajnie pokazanymi tygodniami ciazy z boku widac jak w danym tygodniu wyglada dzidszius i sa ciekawe informacje o mamie o dzidziusiu i dla taty :-) zachecam do obejrzenia stronki oraz zachecam do wpisaywania linkow innych ciekawych stronek

kochane doklejam w 1 poscie rozpiske przeliczanie tygodni ciazy na miesiace wklejam to tu w 1 poscie zeby latwo bylo to znalesc a oto rozpiska :-)

0 - 4,5 pierwszy miesiąc
    4,5 - 9 drugi
    9 - 13,5 trzeci
    13,5 - 18 czwarty
    18 - 22,5 piąty
    22,5 - 27 szosty
    27 - 31,5 siodmy
    31,5 - 36 ósmy
    36 - 40 dziewiąty

1-4 tydz.-I miesiąc
    5-8 tydz.-II
    9-13 tydz.-III
    14-17 tydz.-IV
    18-22 tydz.-V
    23-27 tydz.-VI
    28-31 tydz.-VII
    32-35 tydz.-VIII
    36-40 tydz.-IX

Ostatnia edycja: 11 Wrzesień 2010
  2. aga_bb2

aga_bb2 Fanka BB :)

no to jeszcze podaj linka:)

3. reklama
  4. 87zabka

:-D sorki gapa ze mnie tak sie rozpisalam ze zapomnialam podac lionka ale juz sie poprawiam dzieki

Brzuszek.Net - Tydzień 1 : FORUM : KALENDARZ CIĄŻY : BLOGI

z boku po lewej stronie mozna sobie zaznaczyc tydzien ktory sie chce zobaczyc a po prawej pokazuje sie jak mniej wiecej w danym tygodniu wyglada nasza dzidzia :-)

5. Ewcia_822

Ewcia_822 Gość

87zabka - bardzo fajna stronka, pokazuję na niej jak rośnie nasza dzidzia dziewczynkom i Nicole stwierdziła że wygląda jak robaczek :)

Kochana, Ty jestes z Nowego koło Warlubia? Ja jak widzisz jestem z okolic Świecia i byłybyśmy prawie sąsiadkami. Jeśli jesteś z tego Nowego to gdzie zamierzasz rodzić?

Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 Maj 2010
  6. 87zabka

tak jestem z tego nowego :-D oczywiscie ze rodzic bede w swieciu corcia tezs urodzila sie tam przez cesarke ale w swieciu tam jest najlepiej tak mi sie wydaje a po za tym duza wygoda dla mnie jest to ze odrazu po wyjsciu ze szpitala mozna podjechac do urzedu i zalatwic akt urodzenia i nietrzeba pozniej specjalnie tluc sie 40 km po jakis glupi kwitek tylko zalatwic wszystko odrazu :-) fajnie ze sa tu kobietki z okolicy :-) jak bede na porodowce to bedziesz mogla mnie odwiedzic hihihihi ;-)

Ostatnia edycja: 31 Maj 2010
  7. Ewcia_822

Ewcia_822 Gość

Czyli rozumiem, że dobrze wspominasz nasz szpital :)))
    Wiesz, różne są opinie no ale tak już jest wszędzie. Mi tam źle nie było i też na pewno w Świeciu urodzę. No fajnie by było Cię odwiedzić w szpitalu po miesiącach pisania hahaha

8. 87zabka

tak wspominam bardzo milo a spotkanie kto wie moze sie zobaczymy jak bede na porodowce bo ja chyba bede szybciej niz ty chociaz roznie to bywa nic niejest wiadome :-)

9. kasiulek85

kasiulek85 Aktywna w BB

znalazłam fajną stronkę!
    Termin porodu - Wiek dziecka - Ciąża - Dziecko

powiem wam szczerze że z mężem chcieliśmy mieć drugą córkę i dużo czytałam o tym jak można wpłynąć na płeć dziecka i znalazłam tą chińską tabelkę i zobaczymy czy się potwierdzi!
    z synem mi się sprawdziło!

Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 Lipiec 2010
  10. reklama
  11. 87zabka

super fajnie ze zaczynacie sie tu udzielac fajna stronka :-)
    a masz moze linka do tego chinskiego kalendarza???? chetnie bym sobie sprawdzila i inne kobietki pewnie tez :-)

12. julka05091985

julka05091985 marzenia się spełniają

hej
    znalazłam fajną stronkę z filmikami przedstawiającymi tydzień po tygodniu rozwój dzieciątka w brzuszku:-)
    http://www.mamazone.pl/tv/bede-mama/ciaza/kalendarz-ciazy---animacje.aspx

Poleć forum