reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne linki, artykuły itp. o dzieciach i macierzyństwie. WĄTEK BEZ KOMENTARZY!

lolisza

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Luty 2010
Postów
1 954
Miasto
Kraków
PRZYDATNE LINKI, ARTYKUŁY ITP. związane z dziećmi i macierzyństwem.


Na początek przepraszam, lolisza, że robię bałagan w Twoim poście, ale chcę uaktualnić sprawę i zmieniam wątek "ciążowy" w "macierzyński" - ulisia.

Wklejajmy tu ciekawe linki związane z dziećmi i macierzyństwem. To jest wątek bez komentarzy, wszelkie dyskusje proszę prowadzić na głównym.

---------------------------------------------------
Stąd zaczyna się oryginalna wiadomość loliszy:

Nie mamy jeszcze nic na ten temat, a może ktoś znajdzie w sieci coś fajnego, czym będzie mógł podzielić się z forumowiczkami. Ja na początek polecam stronę MAMAZONE .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej dziewczynki!
Nie wiem czy wszystkie wiecie, że od tego roku jest możliwośc przełużenia sobie urlopu macierzyńskiego o dodatkowe dwa tygodnie - może to nie za wiele, ale zawsze dwa tygodnie dłużej z dzieckiem:-) Poniżej link do stronki ZUSu, choć lepiej (po ludzku) to wszystko wytłumaczone jest na różnych forach, poczytajcie.

Od 1 stycznia 2010 r. - możliwość przedłużenia urlopu i zasiłku macierzyńskiego       - Zasiłek chorobowy i macierzyński - ZUS i Płace

Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry