reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Przydatne linki, e-booki

reklama

zielona maupa

Na skrzydłach melancholii
Miasto
Ottawa, ON, Canada
Rozwiązania
0
Temat ten pojawil sie u innych przyszlych mam. Od Nich dostalam ¨Pierwszy rok razem¨, ¨Usnij wreszcie¨ i ¨Jezyk niemowlat¨ w wersji elektronicznej. Bardzo chetnie ksiazkami podziele sie z Wami. A moze i Wy macie jakies interesujace pozycje.

aga2010

Fanka BB :)
Miasto
3city
Rozwiązania
0
Zielona, a możesz podeslać te publikacje? brzmią interesująco i na pewno przydadzą się większości z nas:)

Dagsila

zaMargolciowana :D
Miasto
legnica
Rozwiązania
0
ja też bym bardzo chciała:-)

ładnie proszę;-)

chyba że to na maila, to na prywat wyślę adres:-)

malena81

mamusia październikowa 08
Rozwiązania
0
Temat ten pojawil sie u innych przyszlych mam. Od Nich dostalam ¨Pierwszy rok razem¨, ¨Usnij wreszcie¨ i ¨Jezyk niemowlat¨ w wersji elektronicznej. Bardzo chetnie ksiazkami podziele sie z Wami. A moze i Wy macie jakies interesujace pozycje.
Moim zdaniem "język niemowląt" to rewelacja.
bardzo mi pomógł w pierwszych miesiącach po porodzie :tak:

Katik

...jestem mamą...
Rozwiązania
0
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry