reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne linki i adresy dla czerwcowych mam :)

reklama
SZCZEPIENIA

KSIĄŻKA "Szczepienia - niebezpieczne, ukrywane fakty" Ian Sinclair
Szczepienia - niebezpieczne, ukrywane fakty (książka - nowość!) - szczepienia, szczepionki, homeopatia, noworodek, poród, medycyna naturalna, bioterapeuta, pediatria, świnka, różyczka, autyzm, grypa, ospa, odra, koklusz, gruźlica, dysleksja
Szczepienia - niebezpieczne, ukrywane fakty - Ian Sinclair - książki online - księgarnia internetowa Merlin.pl

Konstytucja gwarantuje nam wybór, tak samo jak można nie wyrazić zgody na operację tak samo można nie wyrazić zgody na zaszczepienie. Ja na 100% nie wyrażę zgody na szczepienia w pierwszej dobie życia - dla mnie to jest chore, żeby noworodkowi od razu ładować metale ciężkie (między innymi rtęć) gdy układ nerwowy jest jeszcze niedojrzały.

W wielu krajach zaczyna się szczepić dopiero kilkumiesięczne dzieci, co i dla mnie wydaje się za wcześnie, ale zawsze to lepiej.

polecam do przeczytania i zastanowienia:

o rtęci w szczepionkach
Wersja skrócona, przyjaźniejsza do czytania. – Pokazywarka.pl

o komórkach pochodzenia płodowego w szczepionkach
Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka

Wiem, że wiele dzieci pozornie dobrze znosi szczepienia, ale negatywne skutki szczepień mogą się pojawić wiele lat później, i nie są wtedy ze szczepieniem kojarzone. Polecam przeczytanie ulotki od szczepionki - producenci się zabezpieczają wymieniając tam szereg możliwych skutków ubocznych, a nam się wmawia że szczepionki są w 100% bezpieczne.

Nawet w rozporządzeniu ministra zdrowia mamy wymienione możliwe skutki szczepień
Rok 2002 - Dz. U. Nr 241, poz. 2097

bardzo polecam zapoznanie się z listem prof Marii Majewskiej z instytutu psychiatrii i neurologii dot. szczepień
http://www.autyzm-szczepienia.eu/uploads/List_do_wakcynologow_poprawiony[3] adobe.pdf

Wiem, że zdania na temat szczepień i zaszczepiania mogą być różne, ale nie mogę się nie podzielić wiedzą którą posiadam. Znam przypadki poważnych zaburzeń neurologicznych które wystąpiły po szczepieniu małego dziecka - ja bardziej się boje tego niż ospy czy świnki.

Nie chcę was tutaj bombardować moim anty-szczepiennym nastawieniem, wiem że wiele z was może mieć inne zdanie, ale proszę przeczytajcie i rozważcie co jest dla waszych dzieci najlepsze. Wiem że decyzja nie jest prosta, bo sprawa jest skomplikowana, ale nie dajmy się oszukiwać koncernom farmaceutycznym, dla których liczy się tylko zysk, a najmniej nasze zdrowie.

I jeszcze ciekawy link z różnymi informacjami dot. szczepień
http://www.faceci.com.pl/subskrypcja40.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry