reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne linki i porady...

reklama
Ostatnia edycja:
Dziołuszki ta TABELKA do D... mi sie nie sprawdziło w dwóch przypadkach,
A i zaznacze ,że żadnych problemów ginekologicznych nie mam.
a moze ja zle widze i mam w domu dziewczynki ,heehee:-D:-D:-D;-).
 
no mi wychodzi dziewczynka a wszyscy mówią że będzie chłopak mój mąż się też smieje że będzie "mały ogonek":-) a ja już sama nie wiem wierzyć czy nie wierzyć...
 
Mi sie tez ta tabelka nie zgadza.
A probowalyscie z obraczka na nitce ?trzeba trzymac nad lewa reka i czekac az zacznie sie poruszac jak bedzie krazyc w kolko to - chlopiec a jak bedzie sie poruszac w tyl i wprzod to dziewczynka, u mnie sie pierwszym razem sprawdzilo , najlepiej poprosic o trzymanie obraczki kogos niewtajemniczonego zeby nie nadawal swiadomie kierunku ruchu, bo same napewno zaczniemy krecic obraczka w kierunku wymazonej plci hahah
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry