reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne linki i porady...

mnie wg obraczki na nitce wyszla pierwsza dziewczynka,a potem chlopak

wg tej tabelki julka powinna byc chlopcem

pojde na usg to sie okaze bo jak liczylam na kolezankach to wszystko odwrotnie bylo:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi wg. obrączki wychodzi syn, córka, syn i według linku od Hausefrau, jaś się sprawdził, a teraz też wychodzi, że będzie dziewczynka. oby oby :-)
 
Kochane wrzesniowki obliczcie mi termin porodu bo sie maz sprzecza!!
mowi ze bede 27 sierpnia rodzic,a mi wychodzi 29wrzesien!!
pierwszy dzien sotatniej miesiaczki mialam 22 grudnia 2009 i zazwyczaj cykl 30 dniowy ale czasami mam rozny!
I kto ma racje??
 
Kochane wrzesniowki obliczcie mi termin porodu bo sie maz sprzecza!!
mowi ze bede 27 sierpnia rodzic,a mi wychodzi 29wrzesien!!
pierwszy dzien sotatniej miesiaczki mialam 22 grudnia 2009 i zazwyczaj cykl 30 dniowy ale czasami mam rozny!
I kto ma racje??
plus 7 dni -3 miesiace

22grudnia plus 7 =29-3miesiace= 29 wrzesien

prosciej wytlumaczyc sie nie da:tak:

pozdrawiam:-)
 
Saraa własnie obejrzałam wszystkie 5 części filmu "tajemnice okrągłego brzuszka" to piekne i wzruszające, naprawde niezwykły film, zobaczcie bo warto:tak:
 
Filmik na youtube - 4 miesiąc ciąży. Pokazują różnice płci - na tym wyrostku płciowym, lektor angielski.
[video=youtube;5Oq6UwSaxe0]http://www.youtube.com/watch?v=5Oq6UwSaxe0&feature=related[/video]
 
reklama
Do góry