reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne linki

maćku

Moderatorka
Dołączył(a)
6 Październik 2009
Postów
5 546
Miasto
wlkp
Podpatrzyłam w majówek ;-) A że i u nas, na wątku głównym co jakiś czas pojawiają się takowe, to warto je wrzucić w jeden wątek, aby były "pod ręką".:tak:
Wczoraj któs wstawił stronkę o karmieniu piersią a dziś kalkulator wagi. Proszę, aby i tu wstawić linka.

A mi bardzo spodobała się stronka
Dzidziol.pl - 8 tydzień ciąży
 
reklama
Na tej stronie można ściągnąć sobie na pulpit aplikację która codziennie pokazuje nam ile dni ma już nasz dzidziuś, jak wygląda i opis jego rozwoju w danym tygodniu. Ja ściągnęłam sobie jak tylko zrobiłam test ciażowy i codziennie sobie tam patrzę:)


Kalendarz ciąży za darmo - ciąża tydzień po tygodniu - rozwój płodu - Pampers.pl
Bez Bez
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry