reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne linki

Ja kładę ok.21 i też przesypia noc bez pobudek, nigdy nawet nie patrzyłam na drzemki, teraz na pewno zwrócę uwagę i postaram się u młodego zmodyfikować schemat spania, ale kładzenie spać max do 18:30 w trzecim miesiącu to już dla mnie trochę dziwne.

A tu nieco informacji na temat poprawnego noszenia dzieci :) Link do: Wspieraj rozwój swojego dziecka poprzez odpowiednią pielęgnację.
 
reklama
O Wioleta to jesteście przykładem, że to faktycznie działa.
Ja też to przetestuje. Ale u mnie ciągle wzbudzanie na karmienie jest...
 
u mnie obydwie o 20 do łóżka.
Starsza śpi od 20 od małego, ma to plusy i minusy -bo o 21 już jest zmęczona i w gości nie pójdziemy wieczorem. Śpi do 6 w tygodniu i 7 w weekendy.
Młodsza jest kąpana o 19,30 i też do łóżeczka o 20.
 
reklama
Do góry