reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne linki

reklama
bardzo ladne szczegolnie podobaja mi sie zyrafki. chcialam kupic w ostatniej ciazy ale stwierdzilam ze skoro bede krotko w polsce potem wyjazd a tu inne wymiary lozeczek to nie ma sensu...
w Australii mozna umeblowac caly pokoj na jeden motyw przewodni - zobaczcie
KidsLine : Collections
 
Dziewczynki
Ja przydatne linki zbieram w ulubionych w przeglądarce więc mam tego od groma. Postaram się wybrać najciekawsze i zróżnicowane w temacie.

Zbiór różnych porad dot. dziecka, karmienia, doboru zabawek itd. Na tej zakładce akurat słowniczek z podstawowym wyposażeniem noworodka.

Z mebli oprócz opisanego już tutaj glucka są jeszcze dwie strony polskich producentów:
Meble Klupś
oraz
Drewex - nie tylko mebelki ale i pościel

Testy fotelików samochodowych

Artykuł jak się bezpiecznie leczyć w ciąży

Forum ginekologiczne z poradami dot. ciąży

Dieta w ciąży wywiad z dr Kozłowską z Instytutu Żywienia całkiem sensowny

9 miesięcy - ciąża tydzień po tygodniu

Reszta to albo się powtarzają tematy, albo już nieaktualne, albo sklepy...

A jakby ktoś czuł niedosyt to zapraszam na wątek zawierający linkownię o ciąży porodzie wyprawce wychowaniu dziecka itd Wszystko super ułożone tematami. Jeszcze z tego nie korzystałam, ale się tam wybieram :-)
 
reklama
Do góry