reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne rzeczy dla mamusi, zrób to sam, ciekawe linki, tutoriale, porady :)

Mam chwilę w pracy i weszłam sobie na Zalando pooglądać sukienki ciążowe. Niektóre są naprawdę miodzio:) I widzę, że będę miała w czym wybierać jeśli chodzi o sukienkę na wesele we wrześniu! Wiem, że na allegro pełno używanych, ale tu nie będę kupować w ciemno bo moge poprzymierzać do woli a jak nie pasuje to zwracać:) Na zakupy w sklepach stacjonarnych nie mam czasu. Jak chcecie poprzeglądać to proszę:
Link do: Idealne sukienki dla Ciebie! Ogromny wybór i różnorodne style w Zalando
 
reklama
Mam chwilę w pracy i weszłam sobie na Zalando pooglądać sukienki ciążowe. Niektóre są naprawdę miodzio:) I widzę, że będę miała w czym wybierać jeśli chodzi o sukienkę na wesele we wrześniu! Wiem, że na allegro pełno używanych, ale tu nie będę kupować w ciemno bo moge poprzymierzać do woli a jak nie pasuje to zwracać:) Na zakupy w sklepach stacjonarnych nie mam czasu. Jak chcecie poprzeglądać to proszę:
Link do: Idealne sukienki dla Ciebie! Ogromny wybór i różnorodne style w Zalando
na zalando jak na moj gust za drogo. ja bardzo lubie ciuszki i sobie nie skapie ale mam swiadomosc ze elegancka sukienke (ktora tez musze nabyc na impreze 15.06) zaloze w ciazy ze 3-4 razy. wole wiec allegro i haslo asos maternity. ogromny wybor a ceny do 100 zl max ale mozna i duzo taniej. ja wylicytowalam w zeszlym tyg. codzienna bawelniana sukienke za 19 zl i elegancka, klasyczna za 49 zl.
jak ktos ma wiecej cierpliwosci to polecam tez bonprix i nie koniecznie ciazowe ciuszki np Link do: Sukienka kupilam ja w zeszlym roku z mysla o ciazy ale nosilam i nie bedac w ciazy a teraz bedzie jak znalazl bo "rosnie razem z brzuszkiem". ma dosyc cienki material co moze byc wada ze niby podkresli faldki jak ktos ma ale w lecie to raczej ogromna zaleta! w tym roku duzo dorzucili nowych dlugich sukienek o bajecznych etnicznych deseniach. tylko przesylka min 2 tyg:(((
zazdroszcze mamom z UK, tam podobno jest raj ciuazkowy!:)

Zeby do czegos dojsc trzeba wyruszyc w droge
 
mam 2 ciuszki do oddania moim zdaniem beda dobre dla osoby o rozmiarze 38/40 (kupilam na allegro uzywane ale stan bardzo dobry ale sa na mnie za male). oddam po kosztach przesylki (jak ktos wezmie oba to pewnie max 15 zl, jak pojedynczo to po 10 zl):
1) grodniczka, szary przdcierany jeans, material sredniej grubosci i nie rozciagliwy. ona nie jest ciazowa ale szczuplej mamie (38) posluzy od 3 do 6 miesiaca. firma new look, rozmiar z metki 44 ale jest mniejsza. uwaga: bardzo krotka (mozna troszke opuscic szelkami). wymiar w pasie: 50cm, na dole 60cm, dlugosc ok. 85cm. proponuje dla osoby o rozmiarze 38 lub 40
2) bluzka vero moda L, raczej ciepla, rubsza bawelna, nada sie tez do karmienia, wymiary: pod pachami 46cm, dlugosc: 75cm. proponuje dla osoby o rozmiarze 38.

Zeby do czegos dojsc trzeba wyruszyc w droge
 
1464342708577.jpg
1464342714870.jpg


Zeby do czegos dojsc trzeba wyruszyc w droge
 

Załączniki

  • 1464342708577.jpg
    1464342708577.jpg
    50,3 KB · Wyświetleń: 783
  • 1464342714870.jpg
    1464342714870.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 780
Na allegro udało mi się upolować 3 letnie sukienki ciążowe za 19 zł w sumie:) Nie są szczególnie piękne ale się nadadzą;) Chociaż latem aż takiego brzucha mieć nie będę.
No i jeszcze kupiłam granatowy słomkowy kapelusz z dużym rondem, do tej pory latem nie używałam zbytnio nakryć głowy ale teraz wolę uważać.
 
ja tylko w kapeluszu chodzę, nie umiem bez a to dlatego że nie mam okularów przeciwsłonecznych tylko noszę zwykłe. Okulary przeciwsłon musiałabym kupić u optyka dopasowane do mojej wady, a nie chce mi sie bawić z soczewakmi.
 
ja tylko w kapeluszu chodzę, nie umiem bez a to dlatego że nie mam okularów przeciwsłonecznych tylko noszę zwykłe. Okulary przeciwsłon musiałabym kupić u optyka dopasowane do mojej wady, a nie chce mi sie bawić z soczewakmi.
Ja mam teraz soczewki ale po wczasach ide do okulisty bo cos na lewe oko slabiej widze.. Mi sie wzrok w ciazy pogarsza a do tego mam okropnie suche oczy, i stad decyzja o powrocie do okularkow. Ale wczasy jakos przetrwam zebym mogla w przeciwslonecznych chodzic [emoji6]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny chustujące a jak ogarniacie/zamierzacie ogarnąć temat wychodzenia z dzieckiem w zimie? Jak się je wtedy ubiera? Widzę, że są kurtki do noszenia w chuście, ale kosztują dużo więcej niż sama chusta więc ja się w coś takiego raczej nie chcę bawić...
 
Do góry