reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne rzeczy dla mamusi, zrób to sam, ciekawe linki, tutoriale, porady :)

Zobaczyłam i od razu pomyslalam o Tobie [emoji4] bluzka do karmienia w łapacze snów! Mam od nich sukienkę i jest naprawde fajnej jakości [emoji6]

Link do: Bluzka do karmienia Łapacze snów - O Matko Magdalena Jastrzębska


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
twoje mysli chodza za mna a moje za toba. tez o tobie pomyslalam jak przegladalam jedna strone Link do: Profesor Lis - Pakamera.pl :))) ale pewnie takich zabawek masz ju pod sufit?:)
fajna ta bluzka...ale niefajna cena jak za tshirt:( ja mam szczescie bo mam szyjaca mame i ostatnio odkrylysmy sklep ze "dresowymi" materialami i lapacze tez byly!
poki co planuje zamowic u mojej mamy: spiworek do fotelika (mam stary od kolezanki na wykroj), kocyk do fotelika (w sumie i jedno i drugie do wozka tez bedzie pasowac), rekawice do wozka dla mnie, poduszka do wozka (na pozniej), ochraniacze na pasy do fotelika, poduszka antywstrzasowa do wozka, organizer na przewijak (potem na lozeczko) i ochraniacze na lozeczko... to moja lista zyczen do mamy:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
twoje mysli chodza za mna a moje za toba. tez o tobie pomyslalam jak przegladalam jedna strone Link do: Profesor Lis - Pakamera.pl :))) ale pewnie takich zabawek masz ju pod sufit?:)
fajna ta bluzka...ale niefajna cena jak za tshirt:( ja mam szczescie bo mam szyjaca mame i ostatnio odkrylysmy sklep ze "dresowymi" materialami i lapacze tez byly!
poki co planuje zamowic u mojej mamy: spiworek do fotelika (mam stary od kolezanki na wykroj), kocyk do fotelika (w sumie i jedno i drugie do wozka tez bedzie pasowac), rekawice do wozka dla mnie, poduszka do wozka (na pozniej), ochraniacze na pasy do fotelika, poduszka antywstrzasowa do wozka, organizer na przewijak (potem na lozeczko) i ochraniacze na lozeczko... to moja lista zyczen do mamy:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

Cudny jeste tylko 95zl za 35cm pluszaka troche powala [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szacun! Ja mam dwie lewe ręce do robótek ręcznych [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
zmobilizowalas mnie! oto moje swiatczene dziela. oczywiscie maskotki byly na prezenty dla dzieci znajomych a reszta typowo swiateczna zawisla na choince. a masz jakiegos ulubionego liska?
1474405129610.jpg
1474405138244.jpg
1474405151904.jpg


Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 

Załączniki

  • 1474405129610.jpg
    1474405129610.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 736
  • 1474405138244.jpg
    1474405138244.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 732
  • 1474405151904.jpg
    1474405151904.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 735
O jak ci fajnie wyszły. A sowy są?

cb7wugpju04jz4q8.png
sów nie bylo bo nikt nie pragnal sowy:) chyba musze znow otworzyc warsztat tylko ciagle mi brak czasu mimo l4. serio! firma meza mnie wciagnela...jak to we wlasnej firmie tam codziennie jest cos do zrobienia:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
Do góry