reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne rzeczy dla mamusi, zrób to sam, ciekawe linki, tutoriale, porady :)

Dopiero teraz udało mi się pstryknąć fotkę, więc kolory kiepsko odwzorowane, ale proszę:
DSC07820.JPG
 

Załączniki

  • DSC07820.JPG
    DSC07820.JPG
    274,6 KB · Wyświetleń: 513
reklama
hej doswiadczone mamusie a macie jakies zdanie na temat babycook? Link do: babycook - Szukaj w Google

Zeby do czegos dojsc trzeba wyruszyc w droge!:)

A to jest ten papkorobek? Nie miałam ale jeśli iść w zamian sloiczkow to jak najbardziej, są też takie wyciakarki fajne do owoców kasz itp Znajoma to miała i bardzo chwaliła, do tego są takie opakowania ala kubusie do wyciskania
 
A to jest ten papkorobek? Nie miałam ale jeśli iść w zamian sloiczkow to jak najbardziej, są też takie wyciakarki fajne do owoców kasz itp Znajoma to miała i bardzo chwaliła, do tego są takie opakowania ala kubusie do wyciskania
no wlasnie to takie cos do papkorobienia. sa tez fajne foremki do mrozenia takich papek bo przeciez na poczatku to minimalne ilosci sa potrzebne. ale w sumie moga byc zwykle foremki do lodu tylko takie na troche wieksze kostki. potem z kostkarki do woreczka sie takie kostki wrzuca i opis i data i do 3 miesiecy mozna spoko trzymac

Zeby do czegos dojsc trzeba wyruszyc w droge!:)
 
Ja mroziłam właśnie w zwykłym pojemniku na kostki potem przerzucalam do torebek do mrozenia Grama a może zdecydujesz się na blw? Papkorobek wówczas niepotrzebny :)
 
Ja chyba tym razem spróbuję blw właśnie. No ale wszystko wyjdzie w praniu. Przy Bazylim trochę się bałam, że mi się zadławi i dlatego jakoś zaczęłam od papek.
 
ej nawet nie wiedzialam co to blw!:))) ale wujek google mnie uswiadomil. no niezle! moze sprobuje. zawsze z papkomaszyna zdarze:)

Zeby do czegos dojsc trzeba wyruszyc w droge!:)
 
reklama
Do góry