reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne rzeczy dla mamusi, zrób to sam, ciekawe linki, tutoriale, porady :)

reklama
Poduszka kojec - fajna, mam cebuszkę, do spania ok ale do kp zdecydowanie nie. Ma styropianowe wypełnienie (te groszki) I nie trzyma kształtu.
Dla młodszej do kp kupilam Poofi i teraz chce tylko zmienić poszewkę na nową i dopchać więcej wypełnienia (ma zameczek) bo troszkę się spłaszczyła.
Wkładki laktacyjne - z rossmanna są ok choć grube. Teraz chcę zainwestować w bawełniane wielorazowe.
Do porodu majtki jednorazowe siateczkowe, podkłady absorgyn i podpaski belli.
Chusty!!!
Jak znacie angielski - The Womanly Art of Breastfeeding ;)
 
tak szyciem zajmuję się na co dzień aczkolwiek krawcową nie jestem po prostu "samouk" ;) 4 lata temu kupiłam maszynę zawzięłam się sama w sobie i zaczęłam szyć :)
 
reklama
Do góry