reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne Stronki

reklama
ja też właśnie zastanawiałam się czy inwestować w takie ciażowe ciuszki. Starałam się wybierać ubrania w sklepach dla zwykłych, nie ciężarnych kobiet i raczej mi sie to udawało, choć czasem te ubrania w sklepach były takie szczupłe! dziwiłam się że wogóle ktoś je nosi, a jednak kobieta w ciąży to całkiem inna kobieta jeśli chodzi o figurę, szczególnie w pasie;) Gorzej teraz kiedy robi się chłodno już trzeba bardziej skupić się na ubraniach, swetry, długie spodnie, a te dla ciążowych są niezbyt tanie...
 
Dobrze, że od kilku latek tuczę mojego Tatuśka :-)
Mogę mu podbierac ciuszki z szafy - bluzy, spodnie dresowe :-) Troszkę się burzy ale na stwierdzenie "synowi żałujesz" robi taką dziwną minkę i milknie :tak:

Clue
 
A ja stwierdziłam, że już nie kupię żadnych ciuchów i tak prawie z domu się nie ruszam, a te spodnie co kupiłam na początku ciąży jeszcze pasują, więc tak długo jak się da będę w nich chodzić. A po domu wystarczą dresy, a bluzy podbierze się Małżonowi i już :) Szkoda wydawać kasę na te 2 miesiące...
 
Oj ja tez myslalam ze nie bede juz wydawac kasy na ciazowe ciuchy, ale jednak sie nie da. Brzuszek rosnie, ja caly czas pracuje i musze pracowac maksymalnie do konca, a do pracy w czyms chodzic trzeba:sorry2:. Tak jak Looleelay mieszkam za granica i jest tu dokladnie tak jak Ona pisala na watku Listopad 2008, nie ma taryfy ulgowej dla kobiet w ciazy, bo tutaj ciaza to nie choroba...:angry: , chore te przepisy...
 
Dziewczyny pare z was nie zna jeszcze plci maluszka, moze sprawdzcie sobie te stronke o ile jeszcze jej nie znacie, tylko nie wiem na ile mozna temu wierzyc. Mi akurat sprawdzilo sie co do corci i tym razem tez plec pokrywa sie z wynikami USG czyli chlopczyk.
Mamuski ktore znaja juz plec dajcie znac czy wam sie potwierdza;-).

Komu Chłopca, Komu Dziwczynkę ?

Jesli sie wam nie otworzy ten link to wpiszcie w wyszukiwarce "komu chlopca, komu dziewczynke".

Milej zabawy:-D!!!
 
reklama

Podobne tematy

M
Odpowiedzi
11
Wyświetleń
11 tys
M
Odpowiedzi
287
Wyświetleń
478 tys
Do góry