reklama

Przydatny prezent dla noworodka?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez agatula, 26 Marzec 2015.

1. agatula

agatula Zaciekawiona BB

Witajcie Mamuśki. Jaki przydatny prezent kupić dla noworodka? Jakie dostały Wasze dzieci? Nie chcę kupić jak większość pampersów czy czegoś do ubrania. Pomóżcie;-)

2. zbuntowana

zbuntowana Fanka BB :)

Moje dostało pieluchy, kremy do pielęgnacji i do kąpieli.
    Moja przyjaciółka po prostu się mnie zapytała czego potrzebuję :) Akurat brakowało mi kosmetyków.

Jeśli chodzi o fajny prezent myślę że zabawka z melodyjką będzie fajnym pomysłem. Moje bejbi ma 11 dni a bardzo lubi słuchać. Odwraca to jego uwagę :) Nawet nie wiedziałam że taka zabaweczka okaże się taka przydatna :)

3. reklama
  4. Karolina8606

Karolina8606 Zaciekawiona BB

Ramka z glina przeznaczoną na odcisk stopy lub rączki, ja cieszyłam się z kolei najbardziej z albumu w którym można pisać i wklejać zdjęcia. Dostałam go z wypełniona pierwszą stroną pt "narodziny". Jest też taka zabawka która gra fajne kołysanki a do tego ma funkcję projektora.

5. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

No jak ma być przydatny to pampersy :-D Nic nie wymyślisz :-D Ale może zapytać mamę dziecka, czy czegoś nie potrzebuje? Bo tak bez konsultacji to może być ciężko (np. kupimy coś co dziecko uczula, albo czego mama nie zamierza używać).

6. agatula

agatula Zaciekawiona BB

Bardziej chodzi mi np. o termometr na podczerwień, albo nawilżacz powietrza. Jak myślicie?

7. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Jak mama nie ma a potrzebuje to czemu nie.

8. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

9. katarzynazawadzka911

katarzynazawadzka911 Zaciekawiona BB

Można kupić bujak, rożek, kocyk :-) nawilżacz też bardzo dobry pomysł szczególnie w okresie kiedy sie grzeje w domu :-)

10. reklama
  11. ania.wisnia332

ania.wisnia332 Początkująca w BB

Wszystko zalęzy od tego, jak blisko znasz rodziców. Czasami nie masz innego wyjścia, jak kupienie jakiejś sukienki.

12. Ewcia14

Ewcia14 Początkująca w BB

Samych pampersów może nie, ale torcik z pampersów, to ładny i ciekawy prezent. U Basmar-pabianice można zamawiać wiele ładnych wzorów.

Poleć forum