reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przygotowania do pierwszych urodzin:)

asienka/-r sliczny torcik i swieczuszka taka jak nasza hehe wszystkiego najlepszego dla Anusi!

A jezeli chodzi o prezenty to ja do nich az takiej uwagi nie przykladam, od jednej babci dostala nocniczek-zabke i jeszcze kaske dostaniemy, od drugich dziadkow pieniazki i chyba recznie robiona klderke dostanie, od chrzestnych jeszcze nie wiemy a tak to ja jej nakupowalam tyle zabawek na eBayu ostatnio, ze powiedzialam na razie koniec hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
unas nocniczek używany od dawna hehe ale tylko kupe robi do niego bo siki jakoś tak lecą do pieluch a potem mam pranie bo my na wieloraziwych jesteśmy bo Róza ma alergie na substancje żelująze w jednorazówkach
ten pchacz wózek dla lalki mi sie podoba tylko jak długo sie dziecku będze podobł bo chciała bym zeby to był prezent co posłuzy tak do nastepnych urodzin-co o tym myślicie?
 
sylwia prezenty super:tak: a jakie saneczki, bo też o tym myślałam. Konika na biegunach ma kupić prababcia Szymona, ale nie wiem czy nie da kaski żeb yśmy sami wybrali. A rowerek świetny :-)
 
unas nocniczek używany od dawna hehe ale tylko kupe robi do niego bo siki jakoś tak lecą do pieluch a potem mam pranie bo my na wieloraziwych jesteśmy bo Róza ma alergie na substancje żelująze w jednorazówkach
Fusia, a jak masz wielorazowe, to zwykłą tetrę + jakąś ceratkę? czy te super eko nowoczesne?
a jeśli nie nowoczesne, to skąd wzięłaś ceratki/majteczki/cokolwiek?


Dziewczyny, a co do tortów -to czy te super torty co robiłyście/kupowałyście, to dzieciaki zjadaly? czy to tylko dla dorosłych?
czy robiłyście jakieś specjalne, by nie były z nadmiarem cukru itp? Krzych jeszcze słodyczy nie je wiec mam zagwozdkę, co mu zrobić, by i on mógł się cieszyć swoim tortem...
 
Nutria ja osobiście nie lubię tortów z cukierni, bo są zawsze strasznie przesłodzone.
Nam robiła moja siostra, i był idealny, Igor też trochę zjadł.
 
Ja tam kupuję-wygoda znów przemówiła przeze mnie:-p tzn zamawiam w cukierni ale właśnie w zasadzie nie mogę się zastanowić nad wzorem niby już wcześniej wiedziałam jaki ale jak mi babka przesłała katalog to zgłupiałam najchętniej zamówiła bym wszystkie takie fajne są:-D:-D
Zosia dostanie mini kawałek symbolicznie. Mam pytanie odnośnie zabaw roczkowych wiem że jest jakieś tam losowanie(kim się będzie w przyszłości) czy coś... pytanie moje brzmi:jakie gadżety potrzebuję do ów zabawy?
 
reklama
Dziewczyny, a co do tortów -to czy te super torty co robiłyście/kupowałyście, to dzieciaki zjadaly? czy to tylko dla dorosłych?
czy robiłyście jakieś specjalne, by nie były z nadmiarem cukru itp? Krzych jeszcze słodyczy nie je wiec mam zagwozdkę, co mu zrobić, by i on mógł się cieszyć swoim tortem...

W Ani były tylko bita śmietana i owoce, więc dwie łyżeczki dostała i koniec, niech się nie przyzwyczaja:rofl2::-p
 
Do góry