reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przygotowania do porodu!!!

reklama
Telma dokładnie tak samo jak ty chciałam rodzic naturalnie a tu dupa:wściekła/y::no:
miałam cc dlatego że miednica za mało spręzna tylko 17:-( i teraz z tego powodu będzie tak samo:-(
 
ja z momentu naciecia pamietam tylko ze nagle cos mnie zapiekło i dopiero po wszytskim skojarzyłam ze to pewnie było to!:tak:zdecydowanie cieszę sie zę mnei cieli nizbym miała pekną - to wg mniej bardziej kontrolowana rana a i z zagojeniem nie było problemw wiekszych prócz tego ze czasem ciągnie - w sumie jak kazdy szew:dry:
ninja Ty nasz forumowy aniele;-)wszytsko załatwisz i porządeczek jak sie patrzy:sorry2::tak:
 
w kalendarzu ciąży e-dziecko na trzeci dzień 23 tc (czyli dla mnie na dzisiaj) jest taka rada:
"Czy wiesz, że seks jest dobrym ćwiczeniem mięśni miednicy? To bardzo przyjemne przygotowanie do porodu..."

a zatem drogie panie.. brać mężów w obroty i przygotowujemy się do porodu:-):-):-)
 
Ja słyszałam na szkole rodzeenia że nacięta własnie rana lepiej sie goi niż pęknięta dlatego właśnie nacinaja
 
Ja słyszałam na szkole rodzeenia że nacięta własnie rana lepiej sie goi niż pęknięta dlatego właśnie nacinaja
ja do szkoły rodzenia nie chodziłam ale słyszałam to samo:tak:zreszta jak pisałam wczęnsiej nacinanie wydaje mi sie bardziej kontrolowane niz peknięcie(brrr):sorry2:
 
reklama
Do góry