reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przygotowania do starań - jak to wszystko poukładać ?

reklama
Ja też jestem osobą, która sobie lubi wszystko ładnie zaplanować. Niestety życie idzie swoim rytmem i to że marzysz o dziecku po ślubie nie znaczy, że taką kolej rzeczy ma dla Ciebie/dla Was los. Też robiłam wszystko możliwe badania. kwas bralam na pół roku przed staraniami, wszystko pięknie, ładnie. Miałam zielone światło. Żadnych chorób, przyjmowania leków. Nigdy nawet nie byłam na lekach antykoncepcyjnych nic. Po pół roku starań zaszłam w ciąże, okazało się, że to co sobie wyśniłam:
po 1 wcale nie przyszło tak szybko a to wiąże się z wieloma nieciekawymi rzeczami takie jak większe rozczarowanie, nawet libido mi się mieszało, czulam się paskudnie i winna (nadal tak jest)
po 2 zajście w ciążę to też nie wróży sukcesu bo i w samej ciąży jest sporo komplikacji - u mnie ciąża zakończyła się w 2 miesiącu.

Życia nie zaplanujesz kochana, mimo że i ja Ci życzę wszystkiego dobrego! Nie przewidzisz przyszłości choćbyś zrobiła wszystkie badania tego świata.

Jak tak pilnujesz szczepień przypilnuj żeby Twój ukochany się zaczepił na świnkę (o ile na nią nie chorował). To bardzo ważne by się nie zaraził jako dorosły np. od dziecka czy kogokolwiek.
 
Do góry