reklama

Przygotowanie do opalania

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez Alex., 27 Czerwiec 2014.

1. Alex.

Alex. Wdrożona(y)

Drogie mamuśki! Lato się zbliża, w sumie w niektóre dni można się już poopalać :) Przygotowujecie się jakoś do spotkania ze słonkiem??
    Ja już od miesiąca robię często peeling całego ciała by opalenizna była równomierna, zdrowa dieta i od razu samopoczucie jest lepsze. Teraz tylko muszę kupić jakiś krem do opalania- urlop się zbliża:D

2. matsu

matsu Początkująca w BB

ja stosuję silne balsamy z filtrem aby skóry nie mieć poparzonej

favore .pl/userpage/Marina200.html

3. reklama
  4. Alex.

Alex. Wdrożona(y)

A możesz jakieś konkretne polecić? Ja to chyba znam tylko dax sun bo ich opakowanie się bardzo rzuca w oczy bo mają taki kształt łzy.

5. annes88

annes88 Zaciekawiona BB

Ja bardziej zwracam uwagę na filtry niż na markę ;).

6. Alex.

Alex. Wdrożona(y)

Dzięki za odpowiedzi ;-)

Ostatecznie padło na olejek do opalania z takim złotym pyłem. Poleciła mi go pani z drogerii. I powiem wam, że efekt jest super, skóra się ładnie opala a uroku dodaje jej ten pył. Świetnie to wygląda. Także również mogę go wam polecić. Kosztował 19 zł ale jest wydajny. Mało go ubywa.

7. candice90

candice90 Zaciekawiona BB

ja używam do opalania serii bikini z bielendy. w sumie zaczynalam od duzych filtrow - ok. 40 i stopniowo zaczelam schodzic na nizsze :)

8. luna89

luna89 Fanka BB :)

Ja też używałam tej serii z Bielendy i jestem z niej zadowolona, choć aktualnie dobry czas na opalanie chyba się skończył ;)

9. mariamena

mariamena Zaangażowana w BB

Warto jest chronić delikatną skórę dziecka. I zainwestować w krem z faktorem 50. Tylko taki jest w stanie uchronić ja przed agresywnymi promieniami słonecznymi. Sama nigdy nie oszczędzam na kosmetykach do opalania się.

Nie wiem czy widziałyscie opaski Experto Sun w sklepach. Nie wiem czy były w zeszłym roku ale sama w tym roku kupiłam i bardzo dobrze sprawdziły się na wakacjach zagranicznych. Zakładacie taką opaskę na ręce dziecka i opaska zmienia kolor pod wpływem promieni uv. Dzieki temu widać kiedy trzeba uciekać ze słońca a kiedy trzeba użyć dodatkowej wersji kremu. Dzieci również miały radochę z powodu opasek.

10. reklama
  11. le-mariage

le-mariage Początkująca w BB

ja niespecjalnie lubię się opalać, raczej należę do tych co z krzaczka pod krzaczek i do cienia :) mam filtr z Eveline 30, który stosuję na samym początku (dobrze chroni), a potem lekko schodzę, żeby skóra leciutko nabrała kolorytu. I tak do końca wakacji. Buzi w ogóle nie opalam :) Wiem, może glupie ale kiedyś miałam problemy ze skórą i od tamtego czasu wyleczyłam się ze słońca ;) chociaż je uwielbiam!

Poleć forum