reklama

Przygotowanie do opalania

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez Alex., 27 Czerwiec 2014.

1. Alex.

Alex. Wdrożona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Drogie mamuśki! Lato się zbliża, w sumie w niektóre dni można się już poopalać :) Przygotowujecie się jakoś do spotkania ze słonkiem??
    Ja już od miesiąca robię często peeling całego ciała by opalenizna była równomierna, zdrowa dieta i od razu samopoczucie jest lepsze. Teraz tylko muszę kupić jakiś krem do opalania- urlop się zbliża:D

2. matsu

matsu Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja stosuję silne balsamy z filtrem aby skóry nie mieć poparzonej

favore .pl/userpage/Marina200.html

3. reklama
  4. Alex.

Alex. Wdrożona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A możesz jakieś konkretne polecić? Ja to chyba znam tylko dax sun bo ich opakowanie się bardzo rzuca w oczy bo mają taki kształt łzy.

5. annes88

annes88 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja bardziej zwracam uwagę na filtry niż na markę ;).

6. Alex.

Alex. Wdrożona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki za odpowiedzi ;-)

Ostatecznie padło na olejek do opalania z takim złotym pyłem. Poleciła mi go pani z drogerii. I powiem wam, że efekt jest super, skóra się ładnie opala a uroku dodaje jej ten pył. Świetnie to wygląda. Także również mogę go wam polecić. Kosztował 19 zł ale jest wydajny. Mało go ubywa.

7. candice90

candice90 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja używam do opalania serii bikini z bielendy. w sumie zaczynalam od duzych filtrow - ok. 40 i stopniowo zaczelam schodzic na nizsze :)

8. luna89

luna89 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też używałam tej serii z Bielendy i jestem z niej zadowolona, choć aktualnie dobry czas na opalanie chyba się skończył ;)

9. le-mariage

le-mariage Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0

ja niespecjalnie lubię się opalać, raczej należę do tych co z krzaczka pod krzaczek i do cienia :) mam filtr z Eveline 30, który stosuję na samym początku (dobrze chroni), a potem lekko schodzę, żeby skóra leciutko nabrała kolorytu. I tak do końca wakacji. Buzi w ogóle nie opalam :) Wiem, może glupie ale kiedyś miałam problemy ze skórą i od tamtego czasu wyleczyłam się ze słońca ;) chociaż je uwielbiam!

10. reklama

Poleć forum