reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przygotowanie do porodu i Szkoła rodzenia

reklama
lucyann zdaj relacje ze szkoły- jak było....my tez bardzo chceilismy sie zapisac- ale po naszej przeprowadzce jak sie zorientowalismy juz co nieco w nowym miescie to juz miejsc nie było...a nastepna tura zaczyna sie koncem pazdziernika(a wówczas juz moze sie rozdwoje)....no i cena jak u nas koszmar- 500zł.....i miejsc nie ma- jakby były miejsca to bysmy jednak sie zdecydowali...mam nadzieje ze poradze sobie bez szkoły i naucze sie pielegnacjii maluszka....ale wyzwan przede mna ;D
 
Goralka jak masz polise na zycie to zazwyczaj jest tam rubryka o kocie w przypadku hospitalizacji albo masz to wykupione do polisy i wtedy masz placone za kazdy dzien pobytu w szpitalu albo nie ale zawsze mozesz dokupic ale w tedy chyba jest karencja trzy miechy..... zorientuj sie moze mozesz z tego skorzystac???
Meggi strasznie droga ta szkola u was ja jestem zapisana do dwoch obie bezplatne jedna w szpitalu gdzie che rodzic a droga w centrum pomocy rodzinie troche sie obawiam przy koscielnej atmosfery ale zobaczymy teraz zaczynam ta droga a w szpitalu 21 ale i tak cwiczyc nie moge szkoda....a moze zaopatrz sie w plytke dvd sa fajne w empiku ostatnio sporo tam ciekawych rzeczy znalazlam... ;D
 
Co do tych trzech dni w szpitalu to w sumie nie mam nic przeciwko. Wiadomo są za i przeciw. Niezbyt miło jest leżeć w szpitalu i tylko się czeka kiedy w końcu będziemy w domu, ale z drugiej strony codziennie badają dzidzi, jakieś szczepuionki, kompanie niemowlaków przez pielęgniarki, jest stała opieka, można o coś zapytać, doradzić się. Przecież często maluchy przechądzą żółtaczkę taką poporodowąi lepiej jak od razu ją w szpitalu zdiagnozuj, to czasem jest potrzeba zostać jeszcze w szpitalu, mnie to ominęło.
 
Dziewczyny, jesli ktoras z Was miala pomysl zaopatrzyc sie w plytke DVD pod tytulem "Szkola rodzenia - cwiczenia" stanowczo odradzam. Cwiczenia sa tak smiertelnie nudne, muzyka przymulajaca, ze zasypiam miedzy piatym a szostym oddechem :)
 
A my dzis do szkoly idziemy :) tak sie sklada ze akurat poczatek wrzesnia ;-) myslicie ze beda klasowki? ;-) napewno bedzie wf! ale moj chlop w kosza na nim nie pogra ;-)
 
Megusek Ty sie tak tam nie ciesz napewno bedzie praca domowa ja wczoraj nie dalam rady dotrzc na pierwsze spotkanie do szkoly rodzenia wiec mnie wykreslili jak zadzwonilam trudno ich strata jeszce druga mi zostala 21.09 zobaczymy troche blizej bo tam bym musiala jakas godzine na podroz poswiecic... ::)
 
reklama
Baaaaardzo chciałabym się zapisać do szkoły rodzenia ale w moim cudownym mieście jej nie ma. Najbliższa (dodam, że nie polecana) 60 km dalej. Za to kupiłam sobie książkę "Pierwszy rok życia dziecka" i odbębniam zajęcia biblioteczne ;)
 
Do góry