reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przygotowanie go gbs

Dołączył(a)
17 Listopad 2020
Postów
7
Cześć dziewczyny,
wczoraj miałam pobrany wymaz gbs, nie miałam pojęcia, że muszę się do tego jakoś przygotować (Nie wiedziałam że w ogóle będę miała już pobierany taki wymaz), a dzisiaj czytam, że przed pobraniem wymazu nie powinno się do trzech dni przed pobraniem materialu współżyć, a bezpośrednio przed badaniem powinno się podmyc tylko wodą bez żadnych chemicznych dodatków. Ja nie dość że dzień przed wizytą współżyłam to jeszcze przed badaniem podtarłam się chusteczką do higieny intymnej. Czy myślicie że wynik będzie sfałszowany? Czy wy wiedzialyscie o tym przed Waszymi badaniami?
 
reklama
Rozwiązanie
Mnie nawet lekarz nie powiedział, że na następnej wizycie będzie pobierał wymaz. Po prostu podczas badania powiedział, że w sumie może zrobić wymaz i też w żaden sposób się nie przygotowywałam
Spokojnie, nie będzie sfałszowany, w internecie bardzo często piszą o jakiś procedurach i przygotowaniach do badania a nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Dwa razy miałam pobierany i nigdy lekarz nie spominal o żadnym przygotowaniu.
 
Cześć dziewczyny,
wczoraj miałam pobrany wymaz gbs, nie miałam pojęcia, że muszę się do tego jakoś przygotować (Nie wiedziałam że w ogóle będę miała już pobierany taki wymaz), a dzisiaj czytam, że przed pobraniem wymazu nie powinno się do trzech dni przed pobraniem materialu współżyć, a bezpośrednio przed badaniem powinno się podmyc tylko wodą bez żadnych chemicznych dodatków. Ja nie dość że dzień przed wizytą współżyłam to jeszcze przed badaniem podtarłam się chusteczką do higieny intymnej. Czy myślicie że wynik będzie sfałszowany? Czy wy wiedzialyscie o tym przed Waszymi badaniami?
Ja też miałam dwa razy pobierany. Raz na IP bo istniało ryzyko porodu przedwczesnego - na to się raczej kobieta nie szykuje 😉.
 
Bedzie ok ,ja tez sie nie przygotowałam, niestety u mnie wynik byl dodatni, ale to napewno nie przez to ze sie umyłam, woda z mydłem, nie ma się co martwić
 
Mnie nawet lekarz nie powiedział, że na następnej wizycie będzie pobierał wymaz. Po prostu podczas badania powiedział, że w sumie może zrobić wymaz i też w żaden sposób się nie przygotowywałam
 
Rozwiązanie
Do góry