reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyjaciółeczki z forum

reklama
Miliaa a co u Ciebie... przeszły już smutki... ??? Mam nadzieje, że jesteś już pozytywnie nastawiona :-)
tak kochanie dziekuje, ze pytasz, juz mi lepiej, ale musialam troche odcierpiec swoje...teraz czekam na @ i dalej bede dzialac:tak:
opowiadaj jak po weselu!!

witam co tu tak cicho ?????????
a bo weekend tak jak Pyscek mowi, poza tym goraco, to zadnej nie chce sie nic robic pewnie...mnie boli leb od soboty non stop, jakas migrena chyba, dzis az dzwonilam do lekarza, bo balam sie juz, ze cos ze mna nie tak..ale chyba wszystko ok, bo lekarz mowil, zeby sie nie martwic...
a jak tam po imieninkach?
 
witam ponownie niunia zasnela;-)

mili żoneczko ;-D :-)nic mi nie mow wczoraj o 1 sie skonczylo.. a ja na szczescie od 20 z dzieckiem bo bym nie wytrzymala wcale niemiala ochoty na te 2 imieniny.. w sobote bylolatwiej u mamy i taty imieninki luzik i tak niunia od 20 zasypiala wiec u sieie wpokoju bylam na dole nie hałasowali wiec luzik ale 2 dnipod rząd tyle jedzenia oglupieli...meczace to by kazdy chcial niunnie i co chwile mowili ale caly tata i wogle dobijaja mnie ze nic zemnie niema/... i odkrylam ze niiunia niema zadnej spodniczki ;-P awyrosla juz z bodziaka od ciebie ;-( ale skarpeteczki dobre ;-)

kwiatuszku nie pomoge.. bo niewiem..
 
hahahaha...Atanku zoncio moja...no to szoruj na zakupy po jakas spodniczke dla ksiezniczki!! eee tam, nic z ciebie nie ma! wlasnie, ze ma! oczka sa twoje...a wiesz oczka to dusza! takze jak bedzie tak fajowa jak mamusia to super:tak:!
kwiatuszq...a ilu dniowe masz cykle? bo jezeli 27-28, to jeszcze bym brala na twoim miejscu, nie zaszkodzisz sobie...a pare dni dluzej moze ci poziom hcg ewentualnie podwyzszyc! czego ci zycze!!

a mnie dzis smutno, kolezanka co ze mna lezala po punkcji i miala transfer wtedy kiedy mialam miec i ja dzis pojechala na bete i okazalo sie, ze jest w ciazy! kurde...bardzo sie ciesze, ale przy okazji jest mi bardzo przykro, ze to nie ja jestem na jej miejscu...:-(
 
kwiatuszq...kochana bardzo mi przykro, ja tez czekam teraz na @, ciekawe kiedy przylezie...w nastepnym cyklu razem sie staramy!! no moze ja w troche innyc sposob, ale to tez starania! musimy sie zaczarowac, zeby sie udalo!:tak:
zonko...glos oddany!!
 
reklama
Do góry