reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyjaciółeczki z forum

Kochane dziewczynki... :-)

Wiem, że nie było mnie tu przeszło tydzień, ale ja będę do Was zaglądała bardzo rzadko... Mam nadzieję, że mi to wybaczycie... ale bez forum odpoczywam psychicznie (nie zrozumcie mnie źle... bo mimo, że mnie tu nie ma to tęsknie za Wami i myślę o Was) ...

Na weselichu było świetnie ;-)... był straszny upał (mimo, że sala klimatyzowana to lało się z nas niesamowicie) ale bawiliśmy się rewelacyjnie... :tak:

Są jakieś nowe fasolki??? lub, któraś przeczuwa, że może się udało ???
 
reklama
sun pysckowi sie ladnie tempka utrzymuje ;-)choc dzis lkkko spadla ale nadal w liniACH WIEC si ;-) juz chcialam piisac gdzie ci wcielo....

niunia dzis sliczni powidziala MAMA
 
witam laski dzieki za kciukaski a wiec poprawy jako tako nie ma jakies tam 2 % ale lekarz mowi ze nie mamy sie martwic bo zazwyczaj poprawa nastepuje po 6miesiacach brania a my bierzemy dopiero 3 wiec widzimy sie za kolejne 3 miesiace ogolnie nastawilam sie na zle wiadomosci wiec nie rozpaczam na pocieszenie se kupilam nowy tusz i pucharki do lodów :) a meza mam wspanialego i kochanego:) buzka
 
Kwiatuszku ja trzymam kciuki, aby za kolejne 3 m-c były super... Skoro po 3 m-c się troszkę poprawiło, to za kolejne 3 powinno być bardzo dobrze
biggrin.gif
&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Do góry