reklama

Przyjaciółka – studentka nie wierzy w swoje możliwości

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez willow, 12 Maj 2011.

 1. willow

  willow Zaciekawiona BB

  Moja przyjaciółka zaczela studia na UW. Z niewiadomych przyczyn całkiem nie wierzy w swoje umiejętności, mimo naprawdę ciezkiej pracy. Ciągle marudzi, ze te studia to w sumie bez sensu, niczego się tam nie uczy, tylko pisze jakieś głupoty. Nie rozumiem tego wcale, przejrzałam ostatnio pracę zaliczeniową którą napisała i była niemal wzorcowa. Jak jej pomóc i pokazać, że to co robi ma jakas wartość?
   
 2. mayalen

  mayalen Zaciekawiona BB

  witam cie,
  poza wsparciem dobrym słowem to nie zawsze jest co robić :( na pewno pokazywać paluszkiem "to co robisz jest dobre i wartościowe". moze zrobic pozytek z tego co teraz na tych studiach robi, niech wyjdzie do ludzi, udziela moze korepetycji, publikuje swoje prace... no nie wiem duzo opcji :)
  na pewno wam sie uda uzyskac troche optymizmu :)
   
 3. reklama
 4. stop&stare

  stop&stare Zaciekawiona BB

  hejka, a tam głupoty gadasz... wyjscie do ludzi nic nie zmieni, od ludzi dostanie wiary w mozliwosci? :DD ta... uwierzyc w mozliwosci to mozna jak zaczynaja one byc doceniane twardą gotówką ^^
   
 5. willow

  willow Zaciekawiona BB

  Niestety, ona to typ materialistki, chyba uwierz w siebie dopiero jak będzie widziała, że umie sobie poradzić ze zdobywaniem kasy i uczelnia jej w tym pomoże.
   
 6. stop&stare

  stop&stare Zaciekawiona BB

  no to skoro ostro pracuje na uczelni to pewnie i dobre wyniki ma... może niech publikuje swoje rzeczy przygotowane tam na portalach typu texterbooks, jak tylko zaczną w sesje je masowo kupować ludzie to uwierzy w swoje możliwości, a wiadomo sesja idzie, zgroza dla każdego studenta :)
   

Poleć forum