reklama

Przyjęcie z okazji Chrztu Św.w ZG

Temat na forum 'Zielona Góra' rozpoczęty przez elusl, 14 Wrzesień 2012.

1. elusl

elusl Fanka BB :)

Cześć dziewczyny!

Jakie miejsca (restauracje etc.) w Zielonej Górze polecacie na zorganizowanie przyjęcia z okazji Chrztu Świętego? Ja wstępnie myślałam o Palmiarni, głównie ze względu na lokalizację i atrakcyjność - czy może któraś z was organizowała tam chrzciny?

Z góry dzięki za odpowiedzi :-)

2. Dalissima

Dalissima Zaciekawiona BB

Zdecydowanie polecam Winnicę.
    Mają kameralną salę na piętrze.
    Nasze przyjęcie było przygotowane perfekcyjnie.
    Pozdrawiam

3. reklama
  4. elusl

No wlasnie winnica byla u mnie na 2 miejscu :) jak kosztowo od osoby wychodzilo? Niedlugo bede szla i do palmiarni i wlasnie winnicy pytac o konkrety.

5. SylwiaZG

SylwiaZG Fanka BB :)

Co prawda nie chrzest, ale roczek robiliśmy w Palmiarni, całkiem przyzwoicie. Dużo miejsca przede wszystkim, a że dzieci trochę było to miały przestrzeń.

6. Dalissima

Dalissima Zaciekawiona BB

Obiad z kawą i deserem coś ok. 50,00 zł. Ustal budżet i poproś o przygotowanie kilku propozycji menu. Dla mnie różnica między Winnicą a Palmiarnią jest zasadnicza. W Winnicy jest świetny szef kuchni i jedzenia naprawdę rewelacyjne. Pozdrawiam!

7. Gabinia

Gabinia robaczki mamusi

ja roczek robiłam na stołówce szpitalnej :)
    na osobe 35 zł lub 25
    jedzenie syper tort piekli na miejscu pyyyyyyszniutki :))
    jedzenia nie daliśmy rady przejeść - zabraliśmy do domu

sale mozna udekorować samemu- jak dla mnie rewelacja za przestępną cene ;))
    a w soboty od 16 nawet mozna potańczyć :)))

8. Flaurka

Flaurka Fanka BB :)

Gabinia - to nie jest szpitalna stołówka - to była - teraz to normalna firma kateringowa, dlatego tak dobrze tam karmią;) Jak byłam w szpitalu (w ciązy czy potem juz z małym) to tam jadłam i rewelacja.

A my chrzciny robimy w Sulechowskim Tadż Mahalu - tylko indyjskie jedzonko, nie będzie rosołu i kotleta:))) Za osobe wychodzi nam 60 zł.

9. elusl

Gabinia, Flaurka - mówicie o tej jadłodajni "u Macieja"? słyszałam, że tam dobre jedzenie dają, a właśnie z mężem musimy się zaopatrzyć w obiadki na czas szpitala i może wykupić obiady też po porodzie:-)

Dalissima, 50,00?! jak na Winnicę, to niedużo :szok: generalnie nie zależy mi na standardowym obiedzie - żaden rosól, kotlet schabowy nie wchodzą w grę. no nic zobaczymy jakie propozycje mi przygotują :)

Miłego i piknego dnia dziewczyny życzę :)

10. reklama
  11. elusl

Chrzciny i przyjęcie już zorganizowane :) ostatecznie wybraliśmy Winnicę:-) bo jest pewniejsza niż Palmiarnia...

12. Cortina

Cortina Fanka BB :)

Elus jakie tam ceny ? Co do jedzonka wybrałaś ?

Poleć forum