reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyjmowanie antybiotyku a zajście w ciaze

Dołączył(a)
25 Wrzesień 2015
Postów
8
Witam mam pytanie w lipcu pojechałam na wakacje nad morze tam złapało mnie bardzo ostre zapalenie pęcherza brałam antybiotyk leki tozkurczowe i przeciwbólowe a miesiac pózniej dowiedziałam sie ze jestem w ciazy. Lekarz mówił ze wszystko ok dsl mi progesteron i aspirynę oraz magnez brałam te leki ale niestety w 9 tygodniu ciazy okazało sie ze serduszko dzieciątko nie bije. Chce zapytac czy poronienie moze być wynikiem brania przezemnie leków przed poczeciem
 
reklama
Agahandy, wszystko zależy jakie to są leki, jak długo je brałaś i jak długo po nich zaszłaś w ciążę. Rozumiem, że doszukujesz się przyczyny poronienia. Bardzo mi przykro, że Cię to spotkało. Poronienia w obecnej chwili są bardzo częste, niestety :( Myślę, że same leki brane przed poczęciem nawet jeśli się przyczyniły, to jest to jeden z elementów układanki. Nie zawsze da się wyjaśnić czemu to się dzieje i musisz być gotowa, że być może nie uda odnaleźć się powodu. Na pewno rozmawiałaś z lekarzem. Co on Ci powiedział? Jaką przyczynę on podał?
 
Leki brałam z jakieś dwa tygodnie przed poczęciem, moj lekarz nie unie mi podać przyczyny.tak szukam powodu mojego poronienia bardzo cierpie
 
Agahandy, rozumiem, że chcesz wiedzieć czemu tak się stało. Doskonale rozumiem Twoje cierpienie.
Napisz może co to za leki były, które wtedy dostałaś. Choć przez 2 tygodnie raczej w organizmie niewiele już ich zostało. Antybiotyki nie utrzymują się długo w organizmie. Na pewno do 9 tygodnia nie pozostał po nich ślad.
Rozumiem, że do 9 tygodnia ciąża rozwijała się prawidłowo?
Przepraszam, że tak wnikliwie pytam, ale bez poznania szczegółów mogę jedynie wróżyć...
 
Do góry