reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyjmowanie Duphaston

Moim zdaniem lek dostałaś tylko na wyregulowanie cyklu a nie wspomagająco przy ciąży. Masz brać tylko jedną tabletkę dziennie? Pamiętaj,że lek przyjęty za wcześnie,czyli przed owulacją, może ją zahamować.
Luteina blokuje owulacje, ale duphaston w małych dawkach jej nie blokuje. 1-2 tabletki dziennie nie zablokują owulacji...
 
reklama
Mnie lekarz zalecił brać Duphaston w 16 dc do 25 dc. Tak brałam a teraz już trzeci dzień opóźnia się miesiączka. Mam tylko delikatne plamienia
Jestem zła że zaczęłam brać gdyż boję się że będę miała miesiączkę podczas urlopu w ciepłych krajach.
Lecę 10 września a wracam 20.
Mialam wszystko wyliczone wg kalendarzyka i wychodziło że miesiączka skończyłaby się 3 dni przed wyjazdem. Byłoby ok
Teraz żałuję że zaczęłam brać te leki.
Mogę coś zrobić? Zacząć brać na nowo aby opóźnić kolejny raz bądź wstrzymać miesiączkę?
 
Jak zaczniesz teraz brać, to jeszcze bardziej się rozregulujesz.
Musisz poczekać na @. A czy w kolejnym cyklu będziesz brała - to już Twoja decyzja.
 
Ok, rozumiem. Wiadomość pisałam rano a teraz zaczęłam plamić już na czerwono,boli mnie brzuch. Czuję że okres się zbliża.
Jak ciekawe będzie teraz? Jeżeli dostanę miesiączkę np jutro to kolejna będzie normalnie? zgodnie z kalendarzykiem czy dalej jakieś zamieszanie ?
 
Do góry