reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyjmowanie Duphaston

reklama
To zadzwoń do lekarza, które Ci te tabletki przypisał i zapytaj. Bo my możemy sobie gdybać, a lekarz przypisując Ci ten lek miał coś na celu.
 
Nie tylko na cykl ale również na ciążę bo od 4 m-cy nie mogę zajść . Mam wytyczne by zacząć brac od 16 dc ale nie wiem do kiedy. Wszyscy piszą że przez 10 dni a na ulotce jest napisane że do momentu dostania miesiączki.
Lek ma zadanie wyregulować cykl. On nie powoduje magicznie,że zachodzi się w ciążę. Może działać wspomagająco jeżeli ta ciąża już się pojawi. Ale jeżeli nie miałaś niedomogi lutealnej to branie go jest bez sensu.
A 4 miesiące to tak naprawdę nic w staraniach.
Duphaston moze blokować przyjście miesiaczki. Więc dlatego odstawia się go po 10 dniach.
 
Lek ma zadanie wyregulować cykl. On nie powoduje magicznie,że zachodzi się w ciążę. Może działać wspomagająco jeżeli ta ciąża już się pojawi. Ale jeżeli nie miałaś niedomogi lutealnej to branie go jest bez sensu.
A 4 miesiące to tak naprawdę nic w staraniach.
Duphaston moze blokować przyjście miesiaczki. Więc dlatego odstawia się go po 10 dniach.
No tak wspomagająco, dzięki niemu pozbędę się torbieli która znowu mam a nie oszukujemy się poniekąd stoi na przeszkodzie w zajściu w ciążę
 
Tylko to się da sprawdzić jak ktoś ma regularne cykle. W przypadku cykli nieregularnych - najpierw należy cykl wyregulować. Moim zdaniem 16dc jest dość optymalnym terminem rozpoczynania brania tabletek.
A jak wpływa na libido? Przy tabl anty zero ochoty na sex a przy dupku jak jest? To też hormon więc chciałabym wiedzieć jakie są wasze doświadczenia?
 
Torbiel stoi na przeszkodzie w zajściu w ciążę? Pierwsze słyszę.
Tak. Torbiele pozostawiają pewne blizny przez co jajniki stają się bardziej "uszkodzone" jesli mogę to tak nazwać, zresztą podobnego określenia mój gin użył jeśli torbiele są na jajnikach to nie zawsze ale mogą powodować problem z zajściem w ciążę.
 
reklama
Do góry