reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przypadkowa ciąża

Dołączył(a)
18 Czerwiec 2019
Postów
5
Dzień dobry mam pytanie, otóż z moim chłopakiem wykonywaliśmy ruchy seksualne od tylu (on był w bieliźnie, ja możliwe ze tez ale tego nie pamietam) później doszedł i odbił wilgotne na mojej pupie. Czy byłaby taka możliwość ze sperma mogła spłynąć do pochwy?(jestem dziewica) Dodam iż spóźnia mi się okres już 12 dzień a zamiast tego mam brązowy śluz , mam cykle nieregularne a ostatnio zmagam się z ostrym stresem. Proszę o pilna odpowiedz co może być powodem.
 
reklama
Nie jestes w ciazy,a takie opoznienia moga wystepowac,jestes zapewne mloda twoj organizm sie rozwija,ale moze porozmawiaj z mama o wizycie u ginekologa,moze trafi ci sie jakis fajny i go wypytasz
 
Często tak bywa, że wiedza wiedzą ale kiedy okresu nie ma tyle dni co zapewne opoznia go również i stres to człowiek wkreca sobie różne rzeczy. Sama przerabiałam to kiedy daaaawno temu będąc młodą dziewczyną mimo posiadania jako takiej wiedzy jeszcze wówczs książkowej.[emoji12]Teraz mam już prawie 43 lata ale gdyby była taka sytuacja, że opoznialby mi się okres z paniki tez miałabym różne strachy w głowie nawet jeśli rozsądek podpowiadalby, że to niemozliwe.
Wychodzi na to, że ty urodziłaś sie juz wyedukowana seksualnie na najwyższym poziomie[emoji38]albo wcześnie zainteresowała się tematem, że jesteś teraz skarbnicą wiedzy z tych zagadnień[emoji12]nie musisz autorki worka deprecjonowac,niech kobieta kobiecie przestanie być wilkiem. Chyba, że jest to podswiadoma próba dowartosciowania samej siebie.
Wydaje mi się, że to forum jest po to żeby młodsze koleżanki mogły wejść napisać, poprosić o poradę i uczyć się od starszych lub może i w podobnym wieku ale już w tej kwestii doświadczonych. Jeżeli będziemy tak szydzic jedna z drugiej to niektóre przestaną pisać i prosić o porady itp z obawy przed wysmianiem.
Zaraz wyjde na wredote, ale przeraza mnie takie niewyedukowanie w tematach seksu. Dla mnie to jest straszne. Myslalam, ze pytania rodem z bravo girl to juz przeszlosc...
 
Często tak bywa, że wiedza wiedzą ale kiedy okresu nie ma tyle dni co zapewne opoznia go również i stres to człowiek wkreca sobie różne rzeczy. Sama przerabiałam to kiedy daaaawno temu będąc młodą dziewczyną mimo posiadania jako takiej wiedzy jeszcze wówczs książkowej.[emoji12]Teraz mam już prawie 43 lata ale gdyby była taka sytuacja, że opoznialby mi się okres z paniki tez miałabym różne strachy w głowie nawet jeśli rozsądek podpowiadalby, że to niemozliwe.
Wychodzi na to, że ty urodziłaś sie juz wyedukowana seksualnie na najwyższym poziomie[emoji38]albo wcześnie zainteresowała się tematem, że jesteś teraz skarbnicą wiedzy z tych zagadnień[emoji12]nie musisz autorki worka deprecjonowac,niech kobieta kobiecie przestanie być wilkiem. Chyba, że jest to podswiadoma próba dowartosciowania samej siebie.
Wydaje mi się, że to forum jest po to żeby młodsze koleżanki mogły wejść napisać, poprosić o poradę i uczyć się od starszych lub może i w podobnym wieku ale już w tej kwestii doświadczonych. Jeżeli będziemy tak szydzic jedna z drugiej to niektóre przestaną pisać i prosić o porady itp z obawy przed wysmianiem.
Kobieta kobiecie wilkiem hmm to po co Twoj jad? No jesli tak zdarzyloby sie to chyba 1 przypadek na milion.
Ja sie nie musze dowartosciowywac,wyrazilam swoja opinie. Jak okres sie spoznia to hormony albo glowa. Czesto to 2.
 
Głowa wbrew pozorom też odpowiada za hormony a tym samym okres. Stres wywołuje kortyzol a ten czyni cuda z organizmem, po za tym w głowie jest szyszynka, jeśli z nią jest coś nie tak można też mieć wiele zaburzeń hormonalnych. Opóźnione dojrzewanie, nieregularne cykle :) pomijając latające hejty i wracając do tematu. Wspolzyjac normalnie trzeba się postarać o dzidzisia, a co dopiero przez majtki, czy nawet bez, ale gdzieś tam się pewnie otarł o posladek :) idąc tą logiką była byś Maryjką 21 wieku :) nie jesteś w ciąży.
 
Kobieta kobiecie wilkiem hmm to po co Twoj jad? No jesli tak zdarzyloby sie to chyba 1 przypadek na milion.
Ja sie nie musze dowartosciowywac,wyrazilam swoja opinie. Jak okres sie spoznia to hormony albo glowa. Czesto to 2.

Jad? Autorka ma problem i prosi o pomoc. Nie chesz pomóc nie pisz, nie musisz, bo i do Ciebie bezposrednio sie nie zwrocila wiec nawet nie musisz silić się na jakąkolwiek kurtuazję. Nie odpowiedziałaś na nurtujące ją pytanie, Ty nie wyraziłaś swojej opinii odnosnie jej zapytania ty posunęlas się jedynie do wyszydzenia jej i jej pytania i tyle w temacie.
Dziewczyny, które odpisały prawdopodobnie mogły pomyśleć tak jak i ty ale zachowały się z klasą i kulturalnie gdzie w swojej ocenie odpisały jak potrafiły najlepiej.
Gdybys ty zadała pytanie, które dla niektórych byloby absurdalne, a dla Ciebie wazne tez chciałabyś otrzymać podobnej odpowiedzi?
 
reklama
Hejt czy nie hejt. Ale serio bez jadu, przykre jest to, ze edukacja seksualna kuleje. I nie chodzi mi o autorke posta, tylko w ogole. Mam na mysli spora rzesze mlodych osob.

Rodzice (to zwlaszcza) czy szkola (edukacja seksualna) powinni uswiadamiac mlodych ludzi. Antykoncepcja, seks, choroby przenoszone droga plciowa itp. itd. Pracowalam w szkole, wiec jedni sa hop do przodu, ale reszta 0 pojecia i nie o ciaze chodzi - ogolnie.
 
Do góry