reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przypadkowe zajście w ciąże

Dołączył(a)
3 Czerwiec 2020
Postów
11
Dzień dobry, piszę z zapytaniem, ponieważ uprawiałam seks ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia i nie wiem czy będę w ciąży. Stało się to dzisiaj i również dzisiaj powinnam dostać okres. Chłopak mówi, że wyciągnął w porę, ja jednak się boję. Czy jest szansa na zajście w ciążę? Czy jeśli dostanę okres to oznacza, że nie ma szans żebym była w ciąży? Dodam, że okres czasami się spóźnia o kilka dni. Co w takiej sytuacji powinnam zrobić? Czy załatwienie tabletki dzień po rozwiąże problem? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
reklama
Dzień dobry, piszę z zapytaniem, ponieważ uprawiałam seks ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia i nie wiem czy będę w ciąży. Stało się to dzisiaj i również dzisiaj powinnam dostać okres. Chłopak mówi, że wyciągnął w porę, ja jednak się boję. Czy jest szansa na zajście w ciążę? Czy jeśli dostanę okres to oznacza, że nie ma szans żebym była w ciąży? Dodam, że okres czasami się spóźnia o kilka dni. Co w takiej sytuacji powinnam zrobić? Czy załatwienie tabletki dzień po rozwiąże problem? Z góry dziękuję za odpowiedzi.


Rozumiem, ze dzisiaj powinnaś dostać okres i dzisiaj uprawialiście seks bez zabezpieczenia ?
Jeśli tak, to szanse na zajście w ciąże są znikome jeśli masz reguralne cykle.
 
Tak, dzisiaj powinnam dostać okres lecz czasem spóźnia się on o kilka dni.


W przyrodzie wszystko jest możliwe, ale Twój przypadek w 99,99 procentach wyklucza zajście w ciąże. Zajście w ciąże nawet w dni płodne i przy pełnym wytrysku wewnątrz nie daje bardzo dużej szansy zajścia w ciąże, jest dużo par, którym udaje nie dopiero po kilkunastu cyklach przy codziennym wspolzyciu, wiec na Twoim miejscu nie brałabym żadnych tabletek 'po'. To nie sa cukierki, mogą one powodować poważne skutki uboczne.
 
reklama
Do góry