reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przypuszczenia wczesnej ciazy

Dołączył(a)
19 Sierpień 2018
Postów
4
Witam Was kobietki, jest taka sytuacja, przeczytałam „cały internet” i ile osób tyle zdań, ale chciałam opowiedzieć Wam swoją sytuacje i proszę o odpowiedz Waszym okiem i z waszych doświadczeń.

Uprawiałam seks kilkakrotnie bez zabezpieczenia, mniej więcej trwa to Od 31 lipca, po prostu nie zabezpieczam sie. 16 sierpnia powinnam dostać okres, jednak nie przyszedł. Testy ciążowe są negatywne, czy jest możliwe, ze jednak ta ciąża jest, ale za wcześnie na testy? Jakby nie patrzeć to dopiero 20 dni. I czy możliwe jest zajść w ciaze dwa dni przed SPODZIEWANYM okresem?

Będę wdzieczna za odpowiedzi.
 
reklama
Rozwiązanie
Czy BETA wykryje bardzo wczesną ciążę? :)
Skoro współżyjesz od 31 lipca a okres powinnaś dostać 16 sierpnia to jakie 2 dni przed spodziewanym okresem? Jeżeli byłaby to ciąża to test powinien już wyjść. Idź zrobić betę i będziesz mieć w 100% pewność czy tak czy nie. Nikt Ci tutaj nie wywróży z fusów ani nie wyciągnie kryształowej kuli i nie powie jak jest naprawdę.
Witam Was kobietki, jest taka sytuacja, przeczytałam „cały internet” i ile osób tyle zdań, ale chciałam opowiedzieć Wam swoją sytuacje i proszę o odpowiedz Waszym okiem i z waszych doświadczeń.

Uprawiałam seks kilkakrotnie bez zabezpieczenia, mniej więcej trwa to Od 31 lipca, po prostu nie zabezpieczam sie. 16 sierpnia powinnam dostać okres, jednak nie przyszedł. Testy ciążowe są negatywne, czy jest możliwe, ze jednak ta ciąża jest, ale za wcześnie na testy? Jakby nie patrzeć to dopiero 20 dni. I czy możliwe jest zajść w ciaze dwa dni przed SPODZIEWANYM okresem?

Będę wdzieczna za odpowiedzi.
Możliwe jest zajście w ciążę w każdym dniu cyklu , owulacja bardzo często się przesuwa. Ja zaszłam w ciążę po 30 dniu cyklu. Jutro rano zrób betę i wszystko będziesz wiedziała .
 
reklama
Czy BETA wykryje bardzo wczesną ciążę? :)
Skoro współżyjesz od 31 lipca a okres powinnaś dostać 16 sierpnia to jakie 2 dni przed spodziewanym okresem? Jeżeli byłaby to ciąża to test powinien już wyjść. Idź zrobić betę i będziesz mieć w 100% pewność czy tak czy nie. Nikt Ci tutaj nie wywróży z fusów ani nie wyciągnie kryształowej kuli i nie powie jak jest naprawdę.
 
Rozwiązanie
Do góry