reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost beta hcg

Rybka1108

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Lipiec 2019
Postów
19
Hej Dziewczyny, jestem 5t5d ciąży i chciałam was prosić o radę. Jestem po 2 poronieniach, przyjmuje zastrzyki w brzuch 2 razy dziennie i postanowiłam zbadać poziom bety. W poniedziałek pierwszy pomiar wyniósł 5600 , po dokładnie 48h 7900. - poziom bety wzrósł o 40% a zgodnie z normami powinien wzrosnąć o 66%. Doradźcie mi proszę z własnego doświadczenia czego powinnam się w tej sytuacji spodziewać. Z mojego własnego doświadczenia taki przyrost bety to początek końca. Będę wdzieczna za wasze odpowiedzi. Pozdrawiam ciepło
 
reklama
reklama
32/33 dzień cyklu? no czyli 4 tydzień , a jaką masz bete jeśli można wiedzieć ? no to fakt przy policystycznych to nie wiadomo kiedy była owu ,ale moja koleżanka też je ma i tydzień ciąży miała liczony od ost miesiączki
 
32/33 dzień cyklu? no czyli 4 tydzień , a jaką masz bete jeśli można wiedzieć ? no to fakt przy policystycznych to nie wiadomo kiedy była owu ,ale moja koleżanka też je ma i tydzień ciąży miała liczony od ost miesiączki
Dzisiaj beta była 173 z kawałkiem. W pierwszej ciąży jak byłam to beta po pierwszym badaniu wynosiła ponad 900, wiec myśle, że owulacja mi się przesunęła i raczej 4 tydzień to to nie jest.
 
Wiesz co ja miałam regularne cykle , i 1 wynik bety 250 więc ,to naprawdę nie ma się co sugerować , wiem że za duża beta też nie świadczy o niczym dobrym ,przy 2 poronieniu moja 1 beta to ponad 8tys, a za 2 dni 22 tys i skończyło się tak że serduszko przestało bić , a znowu przy 1 poronieniu beta była bardzo niska ,i okazało się pusty pęcherzyk
 
reklama
Cześć ! Jestem nowa. W 6 tyg i 5 d byłam na usg widać było sam pęcherzyk 11 mm i nic więcej. Mam policystyczne jajniki i zaszłam w ciąże przy clo. Moja beta od początku - 1 dzień przed miesiączka 40, po 48 h 202 później 394 później po 4 dniach 1088 i po 48 h 1748.. a później po tyg 4017... mały przyrost boje się najgorszego. Mam iść na usg ponowne w 7 tyg i 5 dniu. Tracę już nadzieje ze będzie dobrze. Przyrost mały...
 
Do góry