reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost beta hcg

Rybka1108

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Lipiec 2019
Postów
19
Hej Dziewczyny, jestem 5t5d ciąży i chciałam was prosić o radę. Jestem po 2 poronieniach, przyjmuje zastrzyki w brzuch 2 razy dziennie i postanowiłam zbadać poziom bety. W poniedziałek pierwszy pomiar wyniósł 5600 , po dokładnie 48h 7900. - poziom bety wzrósł o 40% a zgodnie z normami powinien wzrosnąć o 66%. Doradźcie mi proszę z własnego doświadczenia czego powinnam się w tej sytuacji spodziewać. Z mojego własnego doświadczenia taki przyrost bety to początek końca. Będę wdzieczna za wasze odpowiedzi. Pozdrawiam ciepło
 
reklama
reklama
I jak się czujesz masz objawy ciążowe? Powiem Ci że ja też się strasznie boję A lekarz dopiero za tydzień w czwartek. Tylko u mnie oprócz bety która w 48 przyroda niecale 50 % to jeszcze ten pęcherzyk 2,7 w 5 tygodniu
 
A jak wrzucalas wyniki do kalkulatora to pokazywalo Ci że przyrost jest ok? I co lekarz na te bety?

Lekarz mówił żebym się nie przejmowała beta tylko właśnie dzisiaj przed wizyta zrobiła. Jak wrzuciłam sobie wynik pierwszy jak się dowiedziałam o ciąży i ostatni to wskazywało ok ale jak wzięłam już te dwa ostatnie wyniki to nie był ok.. 27 % ostatnio. A wcześniej super rosło. Nawet ponad 100%
 
Ale te dwa ostatnie wyniki nie są po 48 godzinach A poza tym czytałam że ponad 1200 beta zwalnia
Lekarz mówił żebym się nie przejmowała beta tylko właśnie dzisiaj przed wizyta zrobiła. Jak wrzuciłam sobie wynik pierwszy jak się dowiedziałam o ciąży i ostatni to wskazywało ok ale jak wzięłam już te dwa ostatnie wyniki to nie był ok.. 27 % ostatnio. A wcześniej super rosło. Nawet ponad 100%
 
Ale te dwa ostatnie wyniki nie są po 48 godzinach A poza tym czytałam że ponad 1200 beta zwalnia
Mam taka nadzieje ze wszystko będzie ok... tak naprawdę ważne jak dzisiaj to wyjdzie i czy będzie widać zarodek bo już powinno... oby się udało. No nie jest po 48 h ale moja doktor powiedziała ze teoretycznie powinno się podwoić po 3 dniach. Zobaczymy. Tez czytałam ze po 1200 zwalnia ale chyba nie aż tak..
 
reklama
Mój też tak powiedział A mi przerosło teraz patrzę 44 % w ciągu 48 godzin ale nie jest powiedziane że w ciągu kolejnego dnia nie przyspieszylo i na nst dzień mógł być już 100 %. Nie wiem czy tą beta powinnyśmy się aż tak stresować
Mam taka nadzieje ze wszystko będzie ok... tak naprawdę ważne jak dzisiaj to wyjdzie i czy będzie widać zarodek bo już powinno... oby się udało. No nie jest po 48 h ale moja doktor powiedziała ze teoretycznie powinno się podwoić po 3 dniach. Zobaczymy. Tez czytałam ze po 1200 zwalnia ale chyba nie aż tak..
 
Do góry