reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost beta hcg

Betę najlepiej oznaczać co 48h 19.05 —> 21.05 —> 23.05.
Powinna w takim odstępie przyrastać o 66% . Wpisz sobie w kalkulator betahcg daty godziny i wyniki a będziesz miała odpowiedz :)
Właśnie wpisywałam w kalkulator i było napisane, że za mały przyrost 😭 pójdę w Sobotę jeszcze zobaczę na początku
pierwsze dwa wyniki były "przyrost w normie* a teraz jest napisane za mały przyrost. I po prostu jak wczoraj zobaczyłam ten wynik to się załamałam , że z moja fasolka coś jest nie tak.
 
reklama
Wpisałam w kalkulator i było , że przyrost jest poniżej normy. A wcześniej wpisywałam zrobiony po 48 h i był w normie. W Sobotę pójdę i zobaczę jak rośnie. Strasznie się martwię ponieważ to moja 1 ciąża i strasznie boje się o moją fasolkę
 
Dziewczyny jesteście ?
To moja pierwsza ciąża
Dn. 19.05 zrobiłam 1 bete miałam 218
20.05 miałam 468.5
Dziś 25.05 zrobiłam 3 raz i przyrost miałam tylko 1077?
Jak uważacie czy wszystko jest okey ? Strasznie się stresuje i nie wiem co mam robić.
Na kolejną betę mam w Poniedziałek.. a wizyta we Czwartek.

Wg mnie trzeci przyrost jest za mały i to sporo.
No ale jak już wszyscy powiedzieli trzeba sprawdzić po 48 godzinach
 
Hej Dziewczyny, niestety w Niedzielę 28 dostałam krwawienia. A 29 było już po wszystkim. Mam takie pytanie ile czasu dochodziliście do siebie po łyżeczkowaniu? Życzę wszystkim zdrowia 😭 mój Aniołek jest już w niebie ♥️♥️
 
Hej dziewczyny. Może trochę odkopie wątek.
We wtorek beta 1133, w czwartek 1313. Dziś powtórka testu.. Ale już straciłam nadzieję ;(
 
reklama
Do góry