reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost beta hcg

f.drabikowa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Luty 2021
Postów
17
Hej dziewczyny pomocy zrobiłam dziś ponownie betę sama dla siebie i zaczynam się martwić bo przeczytałam że taki przyrost jest poniżej normy i to może oznaczać puste jajo :(
Ostatnia miesiączka 9 kwiecień
Drożność jajowodów 16 kwiecień
14 maj beta - 1264.2
25 maj beta - 8117.67
 
reklama
Nie porównuje się wyników w takim odstępie czasu. Po co dzisiaj robiłaś badanie?
 
Hej dziewczyny pomocy zrobiłam dziś ponownie betę sama dla siebie i zaczynam się martwić bo przeczytałam że taki przyrost jest poniżej normy i to może oznaczać puste jajo :(
Ostatnia miesiączka 9 kwiecień
Drożność jajowodów 16 kwiecień
14 maj beta - 1264.2
25 maj beta - 8117.67
Po pierwsze betę robi się w odstępie 48h lub 72h. Inaczej nic nie wnosi. A przy becie ponad 8 tyś to już wgl nie ma sensu. Przy tak dużych wartościach beta zwalnia i do oceny ciąży służy USG.

Kiedy masz wizytę?
 
Ja pierwszy raz jestem w ciąży ktoś mi podpowiedział żebym sobie jeszcze zrobiła betę więc zrobiłam , dopiero dziś doczytałam że betę sprawdza się najlepiej po 48 godzinach. A wizyta dopiero 12 czerwca 🙄
 
I już zaczęłam się denerwować że puste jajo... Po kilku latach starań to każde małe zmartwienie przeradza się w stres zdenerwowanie i strach...
 
Ja pierwszy raz jestem w ciąży ktoś mi podpowiedział żebym sobie jeszcze zrobiła betę więc zrobiłam , dopiero dziś doczytałam że betę sprawdza się najlepiej po 48 godzinach. A wizyta dopiero 12 czerwca 🙄
A nie możesz wizyty przyspieszyć? Byłabyś spokojniejsza 🙂
 
No właśnie wizyty nie mogę przyspieszyć, ale chyba pojadę na nfz do innego lekarza żeby sprawdzić Czy wszystko ok .
Ostatnia miesiączka była 9 kwietnia
 
No właśnie wizyty nie mogę przyspieszyć, ale chyba pojadę na nfz do innego lekarza żeby sprawdzić Czy wszystko ok .
Ostatnia miesiączka była 9 kwietnia
Na jedną wizytę sprawdzająca spokojnie możesz iść do innego ginekologa 🙂 lepiej tak, niż masz się do 12 czerwca stresować 🙂
 
reklama
Ja ogólnie chce chodzić do dwóch, jeden na NFZ drugi prywatnie, głównie ze względu na to żeby chociaż część badań początkowych zrobić na NFZ. A prenatalne czy połówkowe oczywiście prywatnie :)
 
Do góry