reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost beta HCG

LaraKroft

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Maj 2021
Postów
229
Witam . Ostatnią miesiączkę miałam 30.05, cykle u mnie zazwyczaj trwają 28 dni. 21.06 zrobiłam test i wyszła blada kreska , poszłam na bete i było <2,30 mlU/ml. Mimo wszystko nie dawało mi to spokoju i 23.06 znowu poszłam na bete i wyszło 8,99 mlU/ml. Stwierdziłam że powtórzę za 48 h. Kolejna bete zrobiłam dziś czyli 25.06 I wynik to 51,61 mlU/ml .proszę powiedzcie mi czy przyrost nie jest za duży ? Martwię się bo w kwietniu poroniłam pusty pęcherzyk ciążowy :(
 
reklama
Na początku beta rośnie bardzo szybko. Nie martw się, ze rośnie, ze za duży. Musi być minimum 66 i tyle tez jest. Nie pozostaje nic jak czekać do wizyty i sprawdzić. Ale myśle, ze wszystko jest dobrze. Kolejna beta może być już z mniejszym przyrostem niż te 478% i to tez jest okej.

Jak jest duży przyrost to pojawia się tu na forum często zagadnienie ciazy bliźniaczej, ale ile w tym prawdy nie wiem. Czekaj spokojnie teraz do wizyty u lekarza, liczę ze będzie zarodek i serduszko! ❤️

Sama w Marcu pierwszy przyrost miałam 300 ileś % kolejna 200 pare i aktualnie jestem w 16 tc.
 
Jeżeli Cię to uspokoi to powtórz betę w poniedziałek jeszcze, by zobaczyć przyrost, ale bez lekarza żadna z nas niestety nie powie czy ciąża rozwija się prawidłowo.


W kwietniu badalas tez beta hcg? Jakie miałaś przyrosty?
 
Jeżeli Cię to uspokoi to powtórz betę w poniedziałek jeszcze, by zobaczyć przyrost, ale bez lekarza żadna z nas niestety nie powie czy ciąża rozwija się prawidłowo.


W kwietniu badalas tez beta hcg? Jakie miałaś przyrosty?
dzięki za pocieszenie, nie ukrywam że strasznie się martwię i chyba już mam nawet obsesję żeby sprawdzać bete ... w ciążę którą poroniłam zaszłam w marcu ale poroniłam dopiero w kwietniu i wtedy przyrosty były bardzo małe bo 45% to był największy wtedy
 
dzięki za pocieszenie, nie ukrywam że strasznie się martwię i chyba już mam nawet obsesję żeby sprawdzać bete ... w ciążę którą poroniłam zaszłam w marcu ale poroniłam dopiero w kwietniu i wtedy przyrosty były bardzo małe bo 45% to był największy wtedy
tutaj masz piękny przyrost. Bądź dobrej mysli! Daj sobie dwa tygodnie do wizyty conajmniej i na razie spróbuj odetchnąć.

Wiem co czujesz, sama po stracie przy kolejnej już udanej ciazy sprawdzałam betę obsesyjnie i robiłam testy. Trzymam za Ciebie, za Was kciuki! ❤️
 
tutaj masz piękny przyrost. Bądź dobrej mysli! Daj sobie dwa tygodnie do wizyty conajmniej i na razie spróbuj odetchnąć.

Wiem co czujesz, sama po stracie przy kolejnej już udanej ciazy sprawdzałam betę obsesyjnie i robiłam testy. Trzymam za Ciebie, za Was kciuki! ❤️
staram się jak mogę , pójdę jeszcze w poniedziałek sprawdzić przyrost a potem zapisze się do ginekologa na za dwa tygodnie tak jak sugerujesz :) dziękuję Ci za wsparcie ❤️
 
staram się jak mogę , pójdę jeszcze w poniedziałek sprawdzić przyrost a potem zapisze się do ginekologa na za dwa tygodnie tak jak sugerujesz :) dziękuję Ci za wsparcie ❤️
szybciej nie idź, bo to będzie tylko niepotrzebny stres, ze jest jeszcze tylko pusty przecherzyk. Powodzenia, na razie zaciskam kciuki, a później będę gratulować ❤️
 
Witam . Ostatnią miesiączkę miałam 30.05, cykle u mnie zazwyczaj trwają 28 dni. 21.06 zrobiłam test i wyszła blada kreska , poszłam na bete i było <2,30 mlU/ml. Mimo wszystko nie dawało mi to spokoju i 23.06 znowu poszłam na bete i wyszło 8,99 mlU/ml. Stwierdziłam że powtórzę za 48 h. Kolejna bete zrobiłam dziś czyli 25.06 I wynik to 51,61 mlU/ml .proszę powiedzcie mi czy przyrost nie jest za duży ? Martwię się bo w kwietniu poroniłam pusty pęcherzyk ciążowy :(
Trzymam za Ciebie kciuki. Pamiętam Cię z listopadówek. Mnie osobiście ta beta mocno stresuje. Bo nawet godzina pobrania jest ważna tzn jak pobierałaś 8:00 to i ta następna tak powinna być. Do tych ginów co znam też za nią nie przepadają. Bądź dobrej myśli. Ja wierzę, że tym razem się uda :). A może faktycznie to bliźniacza :)?
 
reklama
Trzymam za Ciebie kciuki. Pamiętam Cię z listopadówek. Mnie osobiście ta beta mocno stresuje. Bo nawet godzina pobrania jest ważna tzn jak pobierałaś 8:00 to i ta następna tak powinna być. Do tych ginów co znam też za nią nie przepadają. Bądź dobrej myśli. Ja wierzę, że tym razem się uda :). A może faktycznie to bliźniacza :)?
mąż był by w szoku gdyby były to bliźniaki :) wiesz ja w tej ciąży co poroniłam to właśnie dzięki becie byłam pewna że coś jest nie tak a każdy ginekolog co u niego byłam to mnie uspokajał że napewno wszystko jest ok a ja wiedziałam swoje , była tylko jedna babeczka ginekolog która powiedziała że nie ma szans na szczęśliwe zakończenie. Ciężko to przeszłam dlatego tak działam od samego początku.
 
Do góry