reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost Beta hcg

Zgłaszam ten post jako szerzenie nieprawdziwych informacji. Jak dostaniesz bana, to tak, to byłam ja :)
A ja jeszcze dodam coś od siebie.
Koleżanka @witch84 zmienia zdanie co jakiś czas ;)
W styczniu 2021 zapytałam na forum, czy brać duphaston, bo właśnie zrobiłam test i mam pozytywną betę, a jestem po 2 poronieniach.
Bałam się, nie wiedziałam, czy mogę brać duphaston bez wizyty lekarskiej.
Ciąża nie była jeszcze widoczna na usg, bo tak jak pisałam, bylam swiezo po zrobieniu testu i bety. Oto, jaką odpowiedź otrzymałam od ww. @witch84 :
 

Załączniki

  • 398C0B40-C521-4E3D-A4F1-7E574E02DE2A.jpeg
    398C0B40-C521-4E3D-A4F1-7E574E02DE2A.jpeg
    282,4 KB · Wyświetleń: 84
reklama
@Agnes4312 Jeśli ktoś nie potrafi zrobić testu ciążowego i go odczytać - to zupełnie inna rzecz 🤷‍♀️ Nie widzę związku.
@BP190 Tylko krowa zdania nie zmienia - ale widać jest to dla Ciebie zbyt abstrakcyjne. Uważam, że branie progesteronu bez potwierdzenia ciąży w macicy może być niebezpieczne. Zwłaszcza że jak w obecnym przykładzie progesteron razem z betą nie był badany. 🤷‍♀️

Widzę, że się bardzo nudzicie 😂
 
@Agnes4312 Jeśli ktoś nie potrafi zrobić testu ciążowego i go odczytać - to zupełnie inna rzecz 🤷‍♀️ Nie widzę związku.
@BP190 Tylko krowa zdania nie zmienia - ale widać jest to dla Ciebie zbyt abstrakcyjne. Uważam, że branie progesteronu bez potwierdzenia ciąży w macicy może być niebezpieczne. Zwłaszcza że jak w obecnym przykładzie progesteron razem z betą nie był badany. 🤷‍♀️

Widzę, że się bardzo nudzicie 😂
Powiem Ci teraz hit- jeśli udzielasz rad medycznych to nie możesz być krową, która zmienia zdanie, bazując na swojej wyobraźni a nie faktach! Skoro dziś uważasz branie progesteronu za niebezpieczne to rok temu narazilas dziewczynę na niebezpieczeństwo i luz, tak? Bo tylko krowa nie zmienia zdania?
Kobieto, jesteś niepoważna i dla własnej godności- zamilcz
 
reklama
Do góry