reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost beta-HCG

kasiek.23

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Luty 2018
Postów
251
Cześć :) Ja tu nowa, więc jeszcze nie do końca łapię, ale dopadł mnie straszny stres i bardzo potrzebuję się poradzić.
Mieliśmy lecieć z IVF, a tu niespodzianka po 4 latach nieudanych starań - ciąża naturalna.
I tak badam bety i dzisiejszy wynik trochę mnie przeraził.
6.06 - 1063
9.06 - 4424
12.06 - 12159
14.06 - 16741

Do tej pory przyrosty ponad 100%, a dziś tylko 38%. Wiem, że po 6000 (?) beta zwalnia, ale żeby zwolniła aż tak gwałtownie, że między 9.06 a 12.06 dwudniowy przyrost kalkulator wyliczył na 96%, a teraz tylko 38%?
Wizyta dopiero 22 czerwca, bo do mojej gin ciężko się dostać, ale trzy ciąże już straciłam i zaczynam świrować.
 
reklama
Między 9.06. a 12.06 jest 3 dni a nie 2 :) i jak dla mnie bety już się nie robi, bo teraz jest najważniejszy obraz usg. Straciłaś z jakiegoś powodu? Robiłaś w tym kierunku badania?
Pytanie. Czy wykonałaś progestereon żeby zobaczyć jaki masz wynik? Bo może masz niski za progesteron który utrzymuje ciążę? Nie wiem, tak gdybam.
Do 22.06. Bliżej niż dalej.
 
Między 9.06. a 12.06 jest 3 dni a nie 2 :) i jak dla mnie bety już się nie robi, bo teraz jest najważniejszy obraz usg. Straciłaś z jakiegoś powodu? Robiłaś w tym kierunku badania?
Pytanie. Czy wykonałaś progestereon żeby zobaczyć jaki masz wynik? Bo może masz niski za progesteron który utrzymuje ciążę? Nie wiem, tak gdybam.
Do 22.06. Bliżej niż dalej.

Między 6 a 9 też 😂
 
Dzięki za odpowiedź 🥰

Wiem, że są 3 dni, natomiast wszystkie kalkulatory podają średni dwudniowy przyrost 😜

W pierwszej ciąży nie zaczęło być serce. Wg lekarza wgl zbyt wolno się wszystko rozwijało. Beta po osiągnięciu 45tys (lekarz mówił, że powinien być to koniec 8 tygodnia) zaczęła spadać. Dwie kolejne to biochemy. Badania miałam - wyszedł nieprawidłowy kariotyp i to podobno z tego powodu straty.
W porównaniu z pierwszą ciążą bety wypadały teraz o niebo lepiej. Tylko ten niziutki przyrost dziś mnie tak zestresował.

Progesteron na dzień dzisiejszy 37. Więc chyba ok 🤔

Chyba tak właśnie zrobię i poszukam kogoś na już, żeby zobaczyć co się tam dzieje 😭
 
Dzięki za odpowiedź 🥰

Wiem, że są 3 dni, natomiast wszystkie kalkulatory podają średni dwudniowy przyrost 😜

W pierwszej ciąży nie zaczęło być serce. Wg lekarza wgl zbyt wolno się wszystko rozwijało. Beta po osiągnięciu 45tys (lekarz mówił, że powinien być to koniec 8 tygodnia) zaczęła spadać. Dwie kolejne to biochemy. Badania miałam - wyszedł nieprawidłowy kariotyp i to podobno z tego powodu straty.
W porównaniu z pierwszą ciążą bety wypadały teraz o niebo lepiej. Tylko ten niziutki przyrost dziś mnie tak zestresował.

Progesteron na dzień dzisiejszy 37. Więc chyba ok 🤔

Chyba tak właśnie zrobię i poszukam kogoś na już, żeby zobaczyć co się tam dzieje 😭

Na Twoim etapie już tylko usg jest wiarygodne jeśli chodzi o potwierdzenie rozwoju ciąży więc beta tylko przynosi stres i żadnych informacji
 
Dzięki za odpowiedź 🥰

Wiem, że są 3 dni, natomiast wszystkie kalkulatory podają średni dwudniowy przyrost 😜

W pierwszej ciąży nie zaczęło być serce. Wg lekarza wgl zbyt wolno się wszystko rozwijało. Beta po osiągnięciu 45tys (lekarz mówił, że powinien być to koniec 8 tygodnia) zaczęła spadać. Dwie kolejne to biochemy. Badania miałam - wyszedł nieprawidłowy kariotyp i to podobno z tego powodu straty.
W porównaniu z pierwszą ciążą bety wypadały teraz o niebo lepiej. Tylko ten niziutki przyrost dziś mnie tak zestresował.

Progesteron na dzień dzisiejszy 37. Więc chyba ok 🤔

Chyba tak właśnie zrobię i poszukam kogoś na już, żeby zobaczyć co się tam dzieje
A co wyszło w kariotypie ? Mi wyszedł zły kariotyp,tez miałam 3 poronienia i dopiero z komórka jajowa dawczyni udało się i mam już półroczna córeczkę,mój organizm odrzucał ciąże z moimi komórkami z powodu wady genetycznej..może warto sie wybrać do genetyka ?
 
A co wyszło w kariotypie ? Mi wyszedł zły kariotyp,tez miałam 3 poronienia i dopiero z komórka jajowa dawczyni udało się i mam już półroczna córeczkę,mój organizm odrzucał ciąże z moimi komórkami z powodu wady genetycznej..może warto sie wybrać do genetyka ?
Ps.życzę żeby wszystko było okej i żeby ciąża się rozwijała,ale ja na tym etapie nie sugerowała się beta tylko USG,może warto iść do giną gdzieś szybciej żeby się uspokoić ?
 
A co wyszło w kariotypie ? Mi wyszedł zły kariotyp,tez miałam 3 poronienia i dopiero z komórka jajowa dawczyni udało się i mam już półroczna córeczkę,mój organizm odrzucał ciąże z moimi komórkami z powodu wady genetycznej..może warto sie wybrać do genetyka ?

U mnie translokacja wzajemna zrównoważona 13 i 16 chromosomu.

Byłam dziś u lekarza. Mamy 2.8mm zarodek i akcję serca. Teraz tylko trzymać kciuki za dalszy rozwój 🥰❤️
 
reklama

Podobne tematy

Do góry