reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Przyrost beta hcg :(

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Ataner25, 29 Kwiecień 2017.

Tagi:
  1. Ataner25

Ataner25

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny jak u Was to wyglądało/wygląda? Zrobiłam w czwartek badania wyszło w normie 22 156 po 48h zrobiłam kolejne i wyszło 28 241. Według kalkulator na necie. Nie wzroslo prawidłowo i jest poniżej normy przyrost :( jak myslicie? Wizyta dopiero 15 maja a ja jestem załamana:((#

2. Borutka

Borutka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Przyrost jest, fakt że nie dwukrotny. Dla pewności możesz zrobić sobie wynik raz jeszcze żeby się uspokoić ;) i nic tylko spokojnie czekać na wizytę.

3. reklama
  4. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    87
    Kochana powtórz jeszcze raz.
    Ja jak robilam bete to malam pierwsza 358. 4 dni po tym albo 5.
    1008 i po tym drugim wyniku 4 dni tez chyba prawie 12 tysiecy takze widzisz:)
    Roznie jest
    Synek ma 4,5 miesiaca:)
    Trzymam kciuki!

5. mokate66

mokate66 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    4
    Na pewnym etapie beta bardzo zwalnia, nadal są przyrosty, ale już nie takie, jak na początku. Dlatego odradzam sprawdzanie, bo tylko można niepotrzebnie nerwy stracić.

6. Ataner25

Ataner25

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mokate66 ale już w 6 tyg zwolniłby się przyrost?

7. Emzilka

Emzilka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Może byc tak, że poczatkowo była ciąża bliźniacza i beta jest OK, niestety następuje obumarcie zarodka jedngo, beta ma już inny przyrost a następnie znowu szybuje do góry.... Jak masz możliwość idź wcześniej do lekarza, jak nie to powtórz betę, ale najlepiej w odstępie 48 godz... Najważniejsze to zachowanie spokoju, chociaż wiem, że do łatwych rzeczy to nie należy

8. Ataner25

Ataner25

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ciąże bliźniacze raczej wykluczam bo byłam tydzień temu u lekarza i widział już jakiś pęcherzyk więc by rozpoznał blizniacza.

9. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    87
    Powtórz.
    Ja mialam te prawie 12 tys i byl juz zarodek z serduszkiem wiec idz do gin i na pewno juz zobaczysz dzidzie:)
    Beta rosnie do 13 tyg później spada ale sie utrzymuje.

10. reklama
  11. pumelova

pumelova Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mi też beta nie rosła proporcjonalnie - w 8,9 i 10 tc byłam w szpitalu i mi tam robili betę i pamiętam że sobie porównałam i nie było oczekiwanego przyrostu. a jestem już w 30tc. nie załamuj się :)

12. mokate66

mokate66 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    4
    Tak, myślę, że to możliwe. I popieram dziewczyny, które radzą zrobić usg. Już powinno być serduszko

Poleć forum