reklama

Przyrost beta hcg :(

Rozwiązania
0
Dziewczyny jak u Was to wyglądało/wygląda? Zrobiłam w czwartek badania wyszło w normie 22 156 po 48h zrobiłam kolejne i wyszło 28 241. Według kalkulator na necie. Nie wzroslo prawidłowo i jest poniżej normy przyrost :( jak myslicie? Wizyta dopiero 15 maja a ja jestem załamana:((#

reklama

Borutka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Przyrost jest, fakt że nie dwukrotny. Dla pewności możesz zrobić sobie wynik raz jeszcze żeby się uspokoić ;) i nic tylko spokojnie czekać na wizytę.

olcia1718

Rozwiązania
41
Kochana powtórz jeszcze raz.
Ja jak robilam bete to malam pierwsza 358. 4 dni po tym albo 5.
1008 i po tym drugim wyniku 4 dni tez chyba prawie 12 tysiecy takze widzisz:)
Roznie jest
Synek ma 4,5 miesiaca:)
Trzymam kciuki!

mokate66

Rozwiązania
1
Dziewczyny jak u Was to wyglądało/wygląda? Zrobiłam w czwartek badania wyszło w normie 22 156 po 48h zrobiłam kolejne i wyszło 28 241. Według kalkulator na necie. Nie wzroslo prawidłowo i jest poniżej normy przyrost :( jak myslicie? Wizyta dopiero 15 maja a ja jestem załamana:((#
Na pewnym etapie beta bardzo zwalnia, nadal są przyrosty, ale już nie takie, jak na początku. Dlatego odradzam sprawdzanie, bo tylko można niepotrzebnie nerwy stracić.

Emzilka

Rozwiązania
0
Może byc tak, że poczatkowo była ciąża bliźniacza i beta jest OK, niestety następuje obumarcie zarodka jedngo, beta ma już inny przyrost a następnie znowu szybuje do góry.... Jak masz możliwość idź wcześniej do lekarza, jak nie to powtórz betę, ale najlepiej w odstępie 48 godz... Najważniejsze to zachowanie spokoju, chociaż wiem, że do łatwych rzeczy to nie należy

Rozwiązania
0
Ciąże bliźniacze raczej wykluczam bo byłam tydzień temu u lekarza i widział już jakiś pęcherzyk więc by rozpoznał blizniacza.

olcia1718

Rozwiązania
41
Powtórz.
Ja mialam te prawie 12 tys i byl juz zarodek z serduszkiem wiec idz do gin i na pewno juz zobaczysz dzidzie:)
Beta rosnie do 13 tyg później spada ale sie utrzymuje.

pumelova

Moderator
Rozwiązania
0
mi też beta nie rosła proporcjonalnie - w 8,9 i 10 tc byłam w szpitalu i mi tam robili betę i pamiętam że sobie porównałam i nie było oczekiwanego przyrostu. a jestem już w 30tc. nie załamuj się :)

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem