reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost bety-za niski ??? :(

Hej dziewczyny, po pierwsze bardzo dziękuję za wasze odpowiedzi. Zacznę od tego ze po dwóch dniach od tej bety 489.9 czyli wczoraj byłam znów i wyszła 749.8 czyli 53% marnie na ostatnim usg czyli 3 dni temu był pecherzyk ciazowy dzis na usg znów pecherzyk i "cos" w nim..Pociesza fakt, że to nie ciaza poza maciczna ale nie ma co ukrywać ze przyrasta bardzo słabo. ..całymi dniami płacze a lekarz co chwile mówi ze trzeba czekać. ..nie mam już siły
 
reklama
Hej dziewczyny, po pierwsze bardzo dziękuję za wasze odpowiedzi. Zacznę od tego ze po dwóch dniach od tej bety 489.9 czyli wczoraj byłam znów i wyszła 749.8 czyli 53% marnie na ostatnim usg czyli 3 dni temu był pecherzyk ciazowy dzis na usg znów pecherzyk i "cos" w nim..Pociesza fakt, że to nie ciaza poza maciczna ale nie ma co ukrywać ze przyrasta bardzo słabo. ..całymi dniami płacze a lekarz co chwile mówi ze trzeba czekać. ..nie mam już siły
Nie poddawaj się. Bo jeśli to jest.wczesna ciąża to jest jeszcze nadzieja. Moja lekarka twierdzi ze serduszko pojawia sie w okolicy 1000 bety no i u mnie się to sprawdzilo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, po pierwsze bardzo dziękuję za wasze odpowiedzi. Zacznę od tego ze po dwóch dniach od tej bety 489.9 czyli wczoraj byłam znów i wyszła 749.8 czyli 53% marnie na ostatnim usg czyli 3 dni temu był pecherzyk ciazowy dzis na usg znów pecherzyk i "cos" w nim..Pociesza fakt, że to nie ciaza poza maciczna ale nie ma co ukrywać ze przyrasta bardzo słabo. ..całymi dniami płacze a lekarz co chwile mówi ze trzeba czekać. ..nie mam już siły

Organizm to nie kalkulator czy komputer ;-) 62 to norma, 53% to nie jest wielka różnica :-) głowa do góry! Poza tym zastanów sie czy odstęp był 48h czy ciut mniejszy?
 
Hej pisze bo może komuś kiedy się przyda zakończenie mojej historii. U mnie dziś beta 991.9 po 6 dniach od wyniku 749.8 czyli wzrost o niecałe 10% po wizycie u lekarza do soboty jeszcze mam brać luteine ale na 99.9% u mnie jest to niestety puste jajo plodowe. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
 
Hej pisze bo może komuś kiedy się przyda zakończenie mojej historii. U mnie dziś beta 991.9 po 6 dniach od wyniku 749.8 czyli wzrost o niecałe 10% po wizycie u lekarza do soboty jeszcze mam brać luteine ale na 99.9% u mnie jest to niestety puste jajo plodowe. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Tak bardzo mi przykro..... trzymaj się dzielnie i nie poddawaj się[emoji5]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny chcialabym odkopac temat :( Pierwsze bety wychodziły bardzo dobrze do zeszłego piątku jak zaczęłam plamic :( Przyrosty 1230 po 48h 1530 po 48h 1937 czy myślicie że jest jakaś szansa by pojawił się zarodek ? Dodam że zaczęłam wczoraj 5 tydzień ..Jestem załamana :(
 
Hej dziewczyny chcialabym odkopac temat :( Pierwsze bety wychodziły bardzo dobrze do zeszłego piątku jak zaczęłam plamic :( Przyrosty 1230 po 48h 1530 po 48h 1937 czy myślicie że jest jakaś szansa by pojawił się zarodek ? Dodam że zaczęłam wczoraj 5 tydzień ..Jestem załamana :(
Oczywiście że jest szansa i tego trzeba się trzymać. Ja też plamiłam na początku ciąży ze względu na niski progesteron. Zbadaj sobie jego poziom i radzę iść do gina po luteinę lub duphaston. Myśl pozytywnie. Ja praktycznie wszystko przekresliłam a moje dziecko nie dało się i teraz ma 17 miesiecy[emoji1] czego i Tobie życzę, abyście byli wytrwali i nie tracili nadziei. Walczcie do samego końca bo warto. Koniecznie daj znać co u Ciebie

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dostałam na sor luteinę , w poniedziałek mam wizytę .. chociaż lekarze mówią że marne szanse jak tak słabo przyrasta :( kazali nic nie robić i odpoczywać ... w poniedziałek będzie widać czy np, pęcherzyk urósł .. a jeśli tak czy coś będzie w środku :( boję się że będzie puste jajko :(
 
Dostałam na sor luteinę , w poniedziałek mam wizytę .. chociaż lekarze mówią że marne szanse jak tak słabo przyrasta :( kazali nic nie robić i odpoczywać ... w poniedziałek będzie widać czy np, pęcherzyk urósł .. a jeśli tak czy coś będzie w środku :( boję się że będzie puste jajko :(
Hmm ale nie pamiętaj, że im większe wartości tym przyrost jest mniejszy. No ale cóż... Musisz czekać. Ja Ci życzę abyś ujrzała pięknie bijące serduszko ba wizycie[emoji1] i mocno trzymam za Was kciuki

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuje ! Jestem załamana bo tak jak koleżanka muffinka pisała lekarze mówią ze może być puste jajo płodowe :( ciekawe czy jest ktoś tutaj kto miał małe przyrosty a się udało ??? Buziaki
 
Do góry