reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost bety-za niski ??? :(

Dziękuje ! Jestem załamana bo tak jak koleżanka muffinka pisała lekarze mówią ze może być puste jajo płodowe :( ciekawe czy jest ktoś tutaj kto miał małe przyrosty a się udało ??? Buziaki
U mojej siostry tak było. A lekarz powiedział jej, że organizm różnie reaguje i może być różny przyrost. Normy przyrostu bety są podane w przybliżeniu. Zresztą duży wpływ ma też np godxiny pobierania krwi. W jednym dniu może być np o 7 a kolejnego o 9 a to już są 2 godz różnicy. Poza tym powinno się badać betę w tym samym laboratorium bo każdy może mieć inne przyrosty. No i u mnie lekarz nie kazał badać w moim ponieważ tam jest tylko punkt pobrań i potem tę pobraną krew ok 13 przewożą do innego laboratorium i badają. A taka krew w transporcie jest różnie przechowywana. Dlatego ja jeździłam dalej do laboratorium by wszystko było na miejscu. Ja absolutnienie chcę robić Ci bezsensownych nadziei. Piszę to, ponieważ czasem kobiety się nie potrzebnie nakrecaja i się denerwują.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
i jak skończył się sprawa Twojej siostry ?? no ja te pierwsze robiłam w jedym laboratorium także raczej to pewne :(ostatnie tylko robiłam w polmed -no cóż do poniedziałku nie daleko :( ale mega mega się martwię.. moje ciało czuje że jest w ciąży -macica pogrubiona czy jakoś to tak mówili -o dziwo brzuch mam też większy nie wiem czemu bo nie jem dużo ...
 
i jak skończył się sprawa Twojej siostry ?? no ja te pierwsze robiłam w jedym laboratorium także raczej to pewne :(ostatnie tylko robiłam w polmed -no cóż do poniedziałku nie daleko :( ale mega mega się martwię.. moje ciało czuje że jest w ciąży -macica pogrubiona czy jakoś to tak mówili -o dziwo brzuch mam też większy nie wiem czemu bo nie jem dużo ...
Siotra za pierwszym razem ciąże straciła a za drugim razem donosiła i ma teraz synka 7 miesięcy. W obu przypadkach początki były praktycznie identyczne a finisz już zupełnie inny

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam dzisiaj na USG i jest chyba zarodek i było widać coś że pulsuje ale pecherzyk ciązowy nie urosł nic od ostatniej wizyty :(lekarz powiedział że to może być zalążek serduszka :( no ale ten pechęrzyk znaczy że się nie rozwija ?? :( masakra jakaś :(
 
Mój przyrost bety był 10% w ciągu 48godz ... Niestety po dwóch tyg poroniłam..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Malwi186 my juz się spotkaliśmy na forum o ciąży na fb :) komentuje tam zawsze Twoje posty, świat a raczej internet jest mały :) moja historie pewnie przeczytałaś ale dziś widziałam ze jednak serduszko Twojego dziecka nadal bije, mam nadzieje ze u Ciebie skończy się to dobrze :)
 
Kochana ale beta spada :( a czytalam ze najpierw spada beta a potem ciąża obumiera :( jestem załamana :( jutro idę zrobić bete tak jak kazali jak będzie znowu mniej to już szans nie ma :(
 
Malwina a jak to serduszko ? Przyspieszył trochę? Na fb pisałaś ze tylko 74 na minutę jest FHR i zastanawiam się jak teraz to wygląda. Może była ciaza bliźniacza ??? Dziwne ze beta spada a dzidzia dalej jest...
 
reklama
Zarodek był w czwartek jeszcze serce bilo tak samo ale wiesz przez 2 dni nie sądziłam ze to się zmieni za to ta beta :( szukam po forach info czy u kogoś skończyło się dobrze ...
 
Do góry