reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost bety

Ja tutaj niestety na cud bym nie liczyła. Strasznie małe przyrosty bety już od samego początku. Lekarz na pewno przy becie 100 niczego nie widział.
 
reklama
Wróciłam od ginekologa. Przy tak małej becie nic nie widział, ale powiedział, ze ciałko żółte i endometrium bardzo ładnie wyglada. Dostałam 2x1 luteinę i duphaston oraz 1x acard ze względu na wysoki poziom d dimerów.
Mam zrobić za tydzień betę, progesteron i pojawić się na usg jeśli będzie minimum 1200
 
Ogólnie nastawiałam się na to, ze może być bardzo źle, ale on powiedział, ze różne cuda już widział i mam narazie się nie przejmować. Kazał betę zrobić dopiero 5.01..
 
Niestety jeśli masz cykle ok 30 dni to masz już prawie dwa tygodnie po a beta powinna byc liczona w tysiącach. Przygotuj się na najgorsze. Przykro mi :(
 
reklama
Niestety jeśli masz cykle ok 30 dni to masz już prawie dwa tygodnie po a beta powinna byc liczona w tysiącach. Przygotuj się na najgorsze. Przykro mi :(
raz cykle mam 30 a raz i 36. Dlatego lekarz narazie nie mówi nic strasznego. Najwazniejsza będzie beta z wtorku teraz, bo na mnie wręcz krzyczał, ze ciaza to nie matematyka i nie kazda tak szybko startuje... ze zna wiele przypadków gdzie było dobrze.
Wiem, ze jeszcze nie mogę się cieszyć, ale chyba każda z nas miałaby nadzieje do końca, prawda?
Jutro zrobie betę z rana....
 
Do góry