reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Przyrost bhcg pod koniec 6 tygodnia

kamciaxxx

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dzisiaj rozpoczęłam 7tc. Wczoraj ponowiłam bhcg oraz progesteron. Bhcg: 91650,23 mlU/ml zas progesteron 66,6nmol/l. Czy w porównaniu z poprzednim wynikiem bhcg z dnia 20.05 (5t3d) jest poniżej normy ?(było 20656,55) słyszałam, ze przy wysokich bhcg wzrost nie jest już tak duzy jak na początku ciazy? Czy któraś tak miała i było dobrze? Wizytę u lekarza mam w poniedziałek

reklama

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Tak normalne. Niedługo, za kilka tyg to beta będzie już spadać.

kamciaxxx

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dodam, ze wysłałam wynik ginekolog i kazała mi zwiększyć duphaston z 1x2 dziennie na 2x2 oraz z luteiny 1x2 podjęzykowa w środku dnia na 1x3. Czy progesteron jest za niski ?

Aguu

Rozwiązania
5
Dodam, ze wysłałam wynik ginekolog i kazała mi zwiększyć duphaston z 1x2 dziennie na 2x2 oraz z luteiny 1x2 podjęzykowa w środku dnia na 1x3. Czy progesteron jest za niski ?
Trochę tak. Z tego co kojarzę to ok 80 powinien być. Więc lykaj lykaj wg zaleceń.

kamciaxxx

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziękuje za odpowiedz. Łykam łykam wg zaleceń ) w poniedziałek ponowie oba badania oby było ok

Fado123

Rozwiązania
2
będzie dobrze , beta jak najbardziej ok ,progesteron niestety u mnie też był niski , duphaston brałam 3*1 i luteina 2*1 i wszystko jest ok , u Ciebie też będzie

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry