reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost bhcg pod koniec 6 tygodnia

kamciaxxx

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2018
Postów
244
Dzisiaj rozpoczęłam 7tc. Wczoraj ponowiłam bhcg oraz progesteron. Bhcg: 91650,23 mlU/ml zas progesteron 66,6nmol/l. Czy w porównaniu z poprzednim wynikiem bhcg z dnia 20.05 (5t3d) jest poniżej normy ?(było 20656,55) słyszałam, ze przy wysokich bhcg wzrost nie jest już tak duzy jak na początku ciazy? Czy któraś tak miała i było dobrze? Wizytę u lekarza mam w poniedziałek
 
reklama
Rozwiązanie
będzie dobrze , beta jak najbardziej ok ,progesteron niestety u mnie też był niski , duphaston brałam 3*1 i luteina 2*1 i wszystko jest ok , u Ciebie też będzie
Dodam, ze wysłałam wynik ginekolog i kazała mi zwiększyć duphaston z 1x2 dziennie na 2x2 oraz z luteiny 1x2 podjęzykowa w środku dnia na 1x3. Czy progesteron jest za niski ?
 
będzie dobrze , beta jak najbardziej ok ,progesteron niestety u mnie też był niski , duphaston brałam 3*1 i luteina 2*1 i wszystko jest ok , u Ciebie też będzie
 
Rozwiązanie
Do góry