reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost bhcg

Natala_Tosia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Październik 2017
Postów
1 173
Hej. Mam pytaniem 19.09.2023 bhcg wynosiło 170 dziś tj. 21.09 336. Pytanie czy któraś z was miała przyrost poniżej100% na samym początku? Jestem po dwóch ciążach biochemicznych i jednej pozamacicznej. Niby wiem, że przyrost to minimum 66% po 48h, ale wszędzie czytam, że kobiety na początku miały przyrosty po około 150-200%... bardzo się stresuję.
 
reklama
Hej. Mam pytaniem 19.09.2023 bhcg wynosiło 170 dziś tj. 21.09 336. Pytanie czy któraś z was miała przyrost poniżej100% na samym początku? Jestem po dwóch ciążach biochemicznych i jednej pozamacicznej. Niby wiem, że przyrost to minimum 66% po 48h, ale wszędzie czytam, że kobiety na początku miały przyrosty po około 150-200%... bardzo się stresuję.
Tak jak napisałaś - przyrost powinien mieć minimum 66%. Nie ma co analizować czy masz 90 czy 150.
 
Ale przecież Twój przyrost to w zasadzie 100%. Może jakbyś pobrała godzinę później, to miałabyś np. 102% 🤷‍♀️
 
Dlatego próbuje podpytać czy to normalne, że przyrost jest poniżej 100% na tak wczesnym etapie, bo wszędzie kobiety piszą o przyrostach na poziomie 150% i więcej. Boję się, że taki przyrost może zwiastować nadchodzący koniec ☹️
 
Dlatego próbuje podpytać czy to normalne, że przyrost jest poniżej 100% na tak wczesnym etapie, bo wszędzie kobiety piszą o przyrostach na poziomie 150% i więcej. Boję się, że taki przyrost może zwiastować nadchodzący koniec ☹️
Przyrost musi wynosić minimum 66%. Po co analizujesz czy jest 99 czy 100?
 
reklama
Nadal się stresuję i wertuję Internet, czy któraś z Was miała na samym początku przyrosty w okolicach 90%-100% i ciąża zakończyła się pozytywnie? Sprawdzałam w poprzednich ciążach zakończonych sukcesem przyrosty miałam na poziomie 140%... tak bardzo bym chciała uwierzyć, że jednak będzie dobrze.
 
Do góry