reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost HCG i plamienia

reklama
Dupasthon jakiś czas temu zapisał jej lekarz bo w poprzedniej ciąży także musiała mieć wspomaganie . To by była jej druga ciąża
 
Dupasthon jakiś czas temu zapisał jej lekarz bo w poprzedniej ciąży także musiała mieć wspomaganie . To by była jej druga ciąża
Po pierwsze ciąża ciąży nie równa. To, że w pierwszej była konieczności przyjmowania nie znaczy, że w kolejnej będzie.

Poza tym, kiedy była w tej ciąży? Lek jest jeszcze w terminie przydatności? Można go używać mimo otwarcia opakowania?
 
Czasem w UK przyjmują prywatnie polscy lekarze, mają nawet USG. Niech poszuka takiego w swojej okolicy. Taki na pewno przyjmie i zbada.
 
Hej dziewczyny , jestem po poronieniu samoistnym… ciąży pozamacicznej przy tym usunięcie całego jajowodu 😞 teraz obecnie zrobiłam beta hcg w poniedziałek 340 , środa 740 a dziś 1200 przy tym mam plamienia brązowe przy podcieraniu, biorę duphaston 3x1 miała któraś taka sytuacje ? Czekam do poniedziałku bede robić kolejna bete hcg i wtedy usg zobaczymy czy będzie widać cokolwiek na usg bo przy becie 740 nie było widać nic . Boje się żeby to nie była kolejna pozamaciczna 😞
 
@Deess. Ktoś już tu miał niedawno podobny przypadek... Ale nieuwidoczniono ciąży na USG, lekarz coś zauważył na USG w jajowodzie i skończyło się wycięciem jajowodu... Potem beta dalej rosła... Skończyło się o ile dobrze pamiętam łyżeczkowaniem.. Nick mi wypadł z głowy...
 
reklama
@Deess. Ktoś już tu miał niedawno podobny przypadek... Ale nieuwidoczniono ciąży na USG, lekarz coś zauważył na USG w jajowodzie i skończyło się wycięciem jajowodu... Potem beta dalej rosła... Skończyło się o ile dobrze pamiętam łyżeczkowaniem.. Nick mi wypadł z głowy...
No ku został n
@Deess. Ktoś już tu miał niedawno podobny przypadek... Ale nieuwidoczniono ciąży na USG, lekarz coś zauważył na USG w jajowodzie i skończyło się wycięciem jajowodu... Potem beta dalej rosła... Skończyło się o ile dobrze pamiętam łyżeczkowaniem.. Nick mi wypadł z głowy...
z tym ze mi został już jeden jajowod , ten który został miałam przebadany i lekarz powiedział , ze jest drożny … 😞
 
Do góry