reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyrost hCG

reklama
Nie doczytałaś tego artykułu, beta przy tak wysokiej becie nie rośnie już tak szybko i wynik 66% nie jest teraz racjonalny, nie patrzy się na to w ten sposób i nie nakręcaj się, bo jest dobrze i będzie dobrze :) przy takim wyniku patrzy się już tylko i wyłącznie na USG...
Rzeczywiscie, troche inaczej zinterpretowalam "pozniejsza ciaze". Zaczynam panikowac, bo pojawilo sie wieczorem niewelkie zabarwieie sluzu i lekki bol w podbrzuszu ;( USG prywatne juz umowione i teraz tylko czekac cierpliwie mi zostalo. Dziekuje za slowo otuchy <3
 
Nie mierzy się już bety przy takich wartościach. Powyżej 6tysi ona sobie rośnie jak chce. Teraz tylko USG. Także nie przejmuj się przyrostami. Jak się boisz idź prywatnie na USG np do luxmedu.
Problem w tym, ze nie mieszkam w Polsce, a tutaj ciaza zajmuja sie dopiero od 3 miesiaca. Mam jednak super lekarke, ktora zna "moja historie" i kazala mi sie kontaktowac od razu jak tylko zajde ponownie w ciaze, stad te badania tak "wczesnie". USG prywatne juz umowione.
 
Do góry