reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

Kurcze 22.01 będą 2miesiące o cc a ja nadal 100cm brzuch, 104 biodra, stanęło po 3tyg i nie chce ruszyć :/ Jak wam się sprawują pasy??? Może jednak kupię choć moja gin twierdzi że sztucznie kurczy mieśnie i lepiej ćwiczyć i wciągać brzuch.....

A powiedzcie jak rana po cc? Ja mam czerwoną smaruję cepanem, a z jenej strony nadal opuchnięte i czasem pokłuwa
 
reklama
Ja nie stosuję pasu, bo brzuszek wrócił do rozmiarów z przed ciąży, ale waga stoi od wyjścia ze szpitala ( co z tego, że mam 3 kg mniej niż przed ciążą, jak jakieś jeszcze 10 kg do zrzucenia balastu). A jem jak wróbelek.....no cóż.
Bardziej martwą mnie rozstępy na brzuchu, zbledły znacznie, ale niestety nadal je widać.
 
Ja też pasa nie mam. U mnie jak u Amerie-waga ciążowa stracona w całości +extra 1 kg ale jeszcze z 10kg bym chciała zrzucić...
 
JA rozstępów dostałam na piersiach, od nawału pokarmu jak dobrze pamiętam i są takie jak siateczki wokół brodawek na obu piersiach :/ a waga nadal stoi, jeść trzeba przy karmieniu i słodyczy nie jadam co uwielbiałam i codziennie 1-2g spaceru i nic
 
U mnie spadło 10kg i waga się zatrzymała w miejscu-wciąż 63kg i ani grama mniej...
Dziś w osiedlowej aptece zamówiłam sobie pas Pani Teresa i na jutro ma do odebrania,więc zobaczymy co z tego będzie,bo lekki ,wystający brzuchol mam nadal,a masuję codziennie szorstką gąbką pod prysznicem i balsamami...
Rozstępy lekkie mam na brzuchu,pod pępkiem i na boczkach -jedyne co zauważyłam to zrobiły się trochę mniejsze i dużo jaśniejsze -tyle dobrego :-)
Skończyłam opakowanie Dax Perfecta Mama na rozstępy i zakupiłam sobie zestaw kosmetyków Tołpa-Eliminator rozstępów,balsam na cellulit i koncentrat ujędrniający na noc...Powiem wam,że jak narazie jestem zadowolona,bo skóra jest mięciutka i wygładzona i pięknie pachnie,ale stosuję dopiero od tygodnia :-)
Zakupiłam sobie też preparat/kapsułki Fosanic,który niby pomaga w utracie zbędnych kilogramów,ale zobaczymy ;-)
Rower stacjonarny stoi już w sypialni i czekam jak tylko okres mi się skończy i zaczynam jazdę :-D

Jednym słowem walka u mnie rozpoczęta :-D
 
reklama
Do góry