reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrosty bety

Magda19942022

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Styczeń 2022
Postów
69
Hej dziewczyny, moje przyrosty to
02.09 -31 hcg Progesteron 17
05.09 -88. Progesteron 22
08.08 -279 progesteron 20

Wiem że powinnio się robić co dwa dni ale nie mogłam wtedy
Biorę duphaston i leki na tarczycę .co myślicie o tych przyrostach.nie za małe? Według miesiączki jutro 5 tydzień
 
reklama
Hej dziewczyny, moje przyrosty to
02.09 -31 hcg Progesteron 17
05.09 -88. Progesteron 22
08.08 -279 progesteron 20

Wiem że powinnio się robić co dwa dni ale nie mogłam wtedy
Biorę duphaston i leki na tarczycę .co myślicie o tych przyrostach.nie za małe? Według miesiączki jutro 5 tydzień
Sa kalkulatory w internecie przyrostu bhcg. Wpisz sobie daty, godziny pobrań i będziesz wiedziała czy w normie :)
 
Ja przyrosty miałam dużo poniżej normy niż podawały kalkulatory internetowe, a właśnie leżę na sali porodowej. Wiem, że w przyszlosci przy drugiej ciąży nie będę się tymi kalkulatorami sugerowała bo można w psychozę wpaść. Bądź dobrej myśli, nie zadręczaj się. Beta ładnie rośnie, a to jest najważniejsze! :)
 
Ja przyrosty miałam dużo poniżej normy niż podawały kalkulatory internetowe, a właśnie leżę na sali porodowej. Wiem, że w przyszlosci przy drugiej ciąży nie będę się tymi kalkulatorami sugerowała bo można w psychozę wpaść. Bądź dobrej myśli, nie zadręczaj się. Beta ładnie rośnie, a to jest najważniejsze! :)

To gratulacje i szczęśliwego rozwiązania 😊
Teraz poczekam na USG ,już nie robię bety
 
reklama
Ja przyrosty miałam dużo poniżej normy niż podawały kalkulatory internetowe, a właśnie leżę na sali porodowej. Wiem, że w przyszlosci przy drugiej ciąży nie będę się tymi kalkulatorami sugerowała bo można w psychozę wpaść. Bądź dobrej myśli, nie zadręczaj się. Beta ładnie rośnie, a to jest najważniejsze! :)
Hej. A pamiętasz jakie miałaś przyrosty? K ule dpo? Ja teraz mam jeden poniżej normy. Jestem jescze przed wizyta i się denerwuje. W poprzedniej ciąży zbadowm rozrywy dwa razy. Było ok i zapomniałam o becie, w teraz jakieś cyrki z ta Beta.
 

Załączniki

  • 449A0EE0-B839-41BE-BEA1-94496870F4D4.jpeg
    449A0EE0-B839-41BE-BEA1-94496870F4D4.jpeg
    53,1 KB · Wyświetleń: 44
Do góry