reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrosty bhcg. Pomóżcie

Dołączył(a)
20 Marzec 2020
Postów
10
Hej Dziewczyny,

Pomóżcie ocenić moje wyniki bhcg. Jestem po transferze blastusia 5AA. Napiszcie, co sądzicie, czy Waszym zdaniem jest ok czy coś jest nie tak. Potrzebuję Waszej oceny bo zaraz zwariuje. Czy to są dobre przyrosty?

10 dpt - 261
12 dpt - 757
15 dpt - 1439

Z góry bardzo dziękuję
 
reklama
Ten pierwszy przyrost jak najbardziej ok, natomiast ten kolejny już nie bardzo. Robiłaś w tym samym labie? Umów się do kliniki, powinno byc widać pęcherzyk i lekarz oceni czy jest ok.
 
Hej Dziewczyny,

Pomóżcie ocenić moje wyniki bhcg. Jestem po transferze blastusia 5AA. Napiszcie, co sądzicie, czy Waszym zdaniem jest ok czy coś jest nie tak. Potrzebuję Waszej oceny bo zaraz zwariuje. Czy to są dobre przyrosty?

10 dpt - 261
12 dpt - 757
15 dpt - 1439

Z góry bardzo dziękuję
Wpisz w kalkulator przyrostu beta hcg na internecie i ci wszystko bedzie pisac
 
Ten pierwszy przyrost jak najbardziej ok, natomiast ten kolejny już nie bardzo. Robiłaś w tym samym labie? Umów się do kliniki, powinno byc widać pęcherzyk i lekarz oceni czy jest ok.
Tak, robiłam w tej samej klinice. Lekarz powidział, żebym już nie robiła badania tylko przyszła w sobotę na usg. Zastanawiam się czy nie powinnam jeszcze raz zrobić bete.
 
Cześc Dziewczyny dziś mam 29 dc przy cyklu 28 dniowym Jestem po in vitro Dzisiaj miałam robione badanie Beta hcg wynik 1,2 Malutko:( Jak myślicie czy już wszystko przesądzone ?
 
reklama
Cześc Dziewczyny dziś mam 29 dc przy cyklu 28 dniowym Jestem po in vitro Dzisiaj miałam robione badanie Beta hcg wynik 1,2 Malutko:( Jak myślicie czy już wszystko przesądzone ?
Zależy w którym dniu cyklu miałaś transfer i jaki zarodek podany. Długość cyklu akurat tutaj ma mniejsze znaczenie.
 
Do góry