reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrosty BhCG poniżej normy, pęcherzyk w macicy. Proszę o pomoc.

Napiszę na pewno. Szkoda,że lekarz wprost nie powiedział mi co mnie czeka... Wole obiektywną prawdę niż sztuczne pocieszanie. A jak beta w poniedziałek znowu wzrośnie ale bardzo malutko - jak do tej pory- to co to będzie znaczyć? Puste jajo?
Podobno beta rośnie skokowo, a nie liniowo. Wiec moze jest jakis moment w ciągu doby, że przyrasta. Ale to jest wiedza tajemna.
 
reklama
Napiszę na pewno. Szkoda,że lekarz wprost nie powiedział mi co mnie czeka... Wole obiektywną prawdę niż sztuczne pocieszanie. A jak beta w poniedziałek znowu wzrośnie ale bardzo malutko - jak do tej pory- to co to będzie znaczyć? Puste jajo?
Może oznaczać puste jajo. U mnie tak było. Beta najpierw przyrastała dobrze, potem już nieprawidłowo ale jednak. Poza tym pęcherzyk ciążowy miał nieregularny kształt i jakby się zapadal ale tez jakiś czas jeszcze rósł. Dodam, że czekałam aż organizm sam się oczyści. Wcześniej miałam jedno łyżeczkowanie ale to była troche późniejsza ciąża z zarodkiem.
 
Może oznaczać puste jajo. U mnie tak było. Beta najpierw przyrastała dobrze, potem już nieprawidłowo ale jednak. Poza tym pęcherzyk ciążowy miał nieregularny kształt i jakby się zapadal ale tez jakiś czas jeszcze rósł. Dodam, że czekałam aż organizm sam się oczyści. Wcześniej miałam jedno łyżeczkowanie ale to była troche późniejsza ciąża z zarodkiem.
Przyro mi bardzo,że Ciebie też to spotkało. O brrr samo słowo łyżeczkowanie powoduje u mnie dreszcze. No cóż co ma być to będzie. Nie wierzę,że w pozytywne rozwiazanie mojego przypadku. W ciągu 10 dni nie zbliżyłam się nawet do 1000. Jestem bardzo wdzięczna za odpowiedzi.
 
Cześć dziewczyny. Moja sytuacja jest następująca. (1-2 sierpnia) owulacja.
Dzisiaj powinnam dostać okres, ale go nie dostałam. 8,9,10 miałam leciutkie plamienie, bez konieczności zakładania podpaski.
10,11,12,13,14 robiłam testy - wszystkie negatywne.
Jutro jadę na BHCG z krwi. Bardzo się stresuję. Powinno już coś wykazać, gdybym zaszła w ciążę, czy jeszcze za wcześnie?
P.S. Pierwsza ciąża poroniona w 9 tygodniu (poronienie zatrzymane - nieprawidłowe jajo płodowe).
 
9
Cześć dziewczyny. Moja sytuacja jest następująca. (1-2 sierpnia) owulacja.
Dzisiaj powinnam dostać okres, ale go nie dostałam. 8,9,10 miałam leciutkie plamienie, bez konieczności zakładania podpaski.
10,11,12,13,14 robiłam testy - wszystkie negatywne.
Jutro jadę na BHCG z krwi. Bardzo się stresuję. Powinno już coś wykazać, gdybym zaszła w ciążę, czy jeszcze za wcześnie?
P.S. Pierwsza ciąża poroniona w 9 tygodniu (poronienie zatrzymane - nieprawidłowe jajo płodowe).
Moim zdaniem skoro dzisiaj miałaś termin spodziewanej miesiączki to jutro spokojnie beta powinna już się pojawic we krwi.
 
Cześć dziewczyny. Moja sytuacja jest następująca. (1-2 sierpnia) owulacja.
Dzisiaj powinnam dostać okres, ale go nie dostałam. 8,9,10 miałam leciutkie plamienie, bez konieczności zakładania podpaski.
10,11,12,13,14 robiłam testy - wszystkie negatywne.
Jutro jadę na BHCG z krwi. Bardzo się stresuję. Powinno już coś wykazać, gdybym zaszła w ciążę, czy jeszcze za wcześnie?
P.S. Pierwsza ciąża poroniona w 9 tygodniu (poronienie zatrzymane - nieprawidłowe jajo płodowe).
Napewno już coś wykaże
Mi beta pięknie pokazała 3 dni przed spodziewana @
 
Jeszcze jedno pytanie kochane. Może głupie pytanie, ale wolę się upewnić.
Czy poziom bety jest we krwi taki sam jak w moczu?
 
reklama
@Magdalena2731 u mnie złe przyrosty bety oznaczały puste jajo. Oczyściłam się sama - na tak wczesnym etapie to bardzo możliwe. Natomiast znam ślicznego chłopczyka z niskich przyrostów bety :) rosła dużo za mało, a potem śmignęła w górę. Lekarze nie bardzo potrafili to wytłumaczyć i dawali marne szanse, a maluch dziś dzielnie chodzi po świecie. Tego Ci życzę, ale musisz być przygotowana na różne scenariusze bo niskie przyrosty zazwyczaj nie wróżą nic dobrego. Trzymam kciuki!
 
Do góry